Rychlovarné konvice musí vydržet i extrémní zátěž ! Jakou vybrat?

Rychlovarnou konvici dnes najdete snad v každé kuchyni. Používáme je každý den a to hned několikrát – jen si zkuste spočítat, kolikrát za den uvaříte kávu nebo čaj… Proto na jejich kvalitě extrémně záleží. Platí, že mezi konvicemi existují obrovské rozdíly. Jednotlivé konvice se od sebe liší materiálem či kvalitou otopného tělesa. Proto je nad jejich výběrem nutné přemýšlet. Představujeme vám ty nejzajímavější modely…
 
Prvotřídní kvalita zaručena u každého modelu? ANO!
Pokud se nechcete spokojit jen tak s něčím a hledáte opravdu kvalitní rychlovarnou konvici, měla by i vás zajímat nabídka e-shopu spotrebice-vitek.cz. Najdete zde totiž moderní rychlovarné konvice, které nad ostatními vynikají výkonem, výdrží i designem. V nabídce jsou i extra originální modely, které se mohou stát funkční ozdobou každé kuchyně.
 
keramikaS ručně tvarovanými nádobami, nerezové, skleněné i cestovní
Specialitou nabídky jsou keramické rychlovarné konvice s ručně tvarovanými keramickými nádobami. Řadí se k těm nejlepším na trhu. Úžasná je celokeramická rychlovarná konvice Maxwell s moderním vzorem v podobě pruhů a koleček. Tato konvice má příkon 2200 W a její objem je 1,2l. Potěší, že je vybavena pojistkou proti přehřátí a má úložný prostor pro kabel.
 
ocelDalší zajímavostí nabídky je skleněná rychlovarná konvice Vitek s objemem 1,8 l. Skleněná nádoba je vyrobena z vysoce tepelně odolného skla německého výrobce Schott. Konvice je vybavena osvětleným vypínačem on/off a má automatické vypínání při dosažení bodu varu. Hodí se do moderních kuchyní, protože patří mezi designové lahůdky.
Milovníky čistého designu potěší nerezová konvice Vitek Eggly s osobitým designem. Konvice má objem 1,7l, má osvětlený ukazatel hladiny vody, úložný prostor pro kabel či pojistku proti běhu naprázdno.
 
Co na ně říkáte?
 
Další zajímavé rychlovarné konvice najdete na www.spotrebice-vitek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *