Spolehlivé bydlení v Praze? Ulovte si byt v novostavbě

Jste jedním z mnoha lidí, kteří se chystají přestěhovat do hlavního města? Pak si dávejte pořádný pozor při výběru budoucího bydlení. Hlavní město je totiž známé vysokými cenami, nedostatkem bytů a celou řadou dalších potíží. Chcete se vyhnout problémům? Víme, jak na to.

 

Nenechte si ujít šanci

Vzhledem k ohromnému zájmu lidí z celé České republiky je naprosto jasné, že budete mít pořádný problém najít kvalitní byt za snesitelnou cenu. Zajímavým řešením jsou hlavně novostavby Praha, které jsou teprve ve fázi výstavby. Proč právě ty? Odpověď je jednoduchá. Můžete si je rezervovat ještě před dokončením, a tím předběhnout ostatní zájemce.

V tuto chvíli si lze prohlédnout byty Vackov, jež staví přední tuzemský developer Metrostav Development. Bavíme se celkem o čtyřech samostatných budovách, které nabízí 232 bytových jednotek. Ty přichází v provedení 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk i 5+kk, takže máte opravdu z čeho vybírat.

 

Úsporné a spolehlivé bydlení

Nové byty Praha 3 potěší své obyvatele zejména moderním nízkoenergetickým standardem, což znamená dlouhodobé úspory za svícení, vytápění i chlazení. Za zmínku stojí i okolí zmíněných budov. Budou totiž stát kousek od parku Židovské pece, kde na vás čekají příjemné a klidné procházky.

Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, doktoři, školy, pracoviště, hromadná doprava, kina i další místa. V centru Prahy přitom budete za několik minut autem. Vyhnete se tak zdlouhavému cestování přes celé město.

Zajisté vás bude zajímat, jak vlastně celý projekt vypadá a jakých služeb se v případě koupě dočkáte. Stačí si otevřít internetové stránky pod výše vloženými odkazy a v mžiku získáte potřebnou inspiraci. Máte zájem? Použijte uvedené kontaktní údaje a domluvte si nezávaznou schůzku.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *