Vybavte si obývací pokoj nádherným nábytkem dostupným v internetovém obchodě

Rozhodli jste se, že si pořídíte kompletní obměnu svého obývacího pokoje, vyměníte starý nábytek z dřevotřísky za nový, vyrobený z masivu a dojde také na výměnu pohovky a křesel, které dávno vzaly za své? Představujeme vám internetový obchod Nábytek v Kostce, kde najdete vše, co do obývacího pokoje potřebujete. Pojďte se s námi inspirovat.

 

Dominanta obývacího pokoje

Hlavním prvkem celého obývacího pokoje není nic jiného než pohovka. Máte rádi zemité tóny a jednoduchost? Do vašeho obývacího pokoje se bude hodit šedá nebo hnědá pohovka. Chcete-li však vnést do svého obývacího pokoje raději trochu elegance, pak sáhněte po královsky modré pohovce CAMILA anebo smaragdově zelené rozkládací sedací soupravě LUCIA. K oběma je možné objednat také křesla ze stejné kolekce.

 

Čtecí koutek

Pokud jste milovníky čtení a obzvláště na podzim a v zimních měsících si rádi zapálíte svíčku, uvaříte dobrý čaj a usadíte se do pohodlného křesla s dobrou knihou, vybavte obývací pokoj také čtecím koutkem. K usazení se můžete zvolit pohodlné, již výše zmíněné křeslo. Dále se vám bude hodit odkládací stolek no a samozřejmě knihovna, která bude uchovávat všechny vaše oblíbené knihy.

 

Doplňky a dekorace

Pokud si rádi vystavujete fotografie pořízené na dovolených, květiny nebo jiné doplňky, které váš obývací pokoj zútulní, můžete je vystavit v krásné polici ve tvaru včelí plástve, která bude sama o sobě doplňkem. Skládá se z polic ve tvaru šestihranu a jejich uspořádání se meze nekladou. Sada obsahuje celkem 4 police v barvě dřeva a 2 police v bílé barvě. Můžete je umístit všechny vedle sebe, ale také je volně rozmístit po obývacím pokoji či po celém bytě.

Vybírejte na Nábytek v Kostce.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *