Vany

Stále více lidí znovuobjevuje kouzlo a výhody, které koupel ve vaně nabízí, ačkoli se na ně skoro zapomnělo. Vany z koupelen pozvolna mizely a byly nahrazovány sprchovými kouty. To se však před několika lety změnilo a vany opět nabývají na popularitě. Neslouží už pouze k očistě, ale jsou ideálním místem pro odpočinek a uvolnění, krásně se v nich relaxuje. Dopřát si v nich ale můžete i rychlou sprchu. Perfektní jsou pro děti, které si v nich užijí spoustu zábavy.

Dnešní trh nabízí stovky tvarů – nejčastější jsou vany obdélníkové, rohové, které šetří místo, ale zároveň nabízí dostatek pohodlí pro koupání, dále asymetrické, kruhové či oválné. Vybírat můžete z nejrůznějších typů, materiálů i rozměrů. Vanu volte tak, aby ladila se zbytkem interiéru koupelny, zohlednit nezapomeňte především prostorové dispozice koupelny – vana by neměla zabírat příliš velkou část místnosti. Vany z akrylátu jsou dnes nejběžnější volbou, jsou praktické, charakterizuje je komfort a kvalita. Akrylát je poddajný a tak umožňuje různé tvarování, navíc je na omak teplý a příjemný, neochlazuje Vám tak vodu. Jejich vysoce lesklý, neporézní a antibakteriální povrch se snadno udržuje. Některé vany jsou pohodlné pro dva, odtok mají šikovně umístěn uprostřed, můžete si tak dopřát krásnou romantickou koupel s partnerem. Na výběr jsou i vany smaltové, které mají delší životnost a jsou cenově dostupnější. Tvarově jsou stálejší, a tak nabídka různých tvarů není tak rozmanitá. Navíc jsou na dotek studené, odvátí teplo, a tak v nich voda chladne rychleji.

Vany se dají doplnit praktickou vanovou zástěnou a tak nahradit sprchový kout, můžete si dopřát výhody koupání i sprchování zároveň, aniž by voda stříkala všude kolem, žádná potopa se nekoná. Vybírat můžete ze zástěn pevných, skládacích, křídlových či zašupovacích.

U nás najdete vany, které splní Vaše vysoké požadavky, elegantních i extravagantních designů, praktické i moderní relaxační vany ze špičkových materiálů a poctivě zpracované, dokonale ergonomicky řešené, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pečlivost je patrná v každém jejich detailu. Ať hledáte vany do menších, větších nebo netypických koupelen, u nás si vyberete přesně tu, která vyhovuje Vašim potřebám. A pak už Vám nic nezabrání užít si komfortní lázeň.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *