Zajímavé novostavby i dostatek zeleně? To je Praha 9

V současné době je opravdu široká nabídka bytu v Praze na prodej. Velmi oblíbenou městskou částí je Praha 9, která se nachází na severovýchod od centra města. Rozkládá na se na ploše 13,83 km2 a má výbornou občanskou vybavenost i dopravní dostupnost. Zahrnuje oblasti Střížkov, Kyje, Hloubětín i Klánovice.
Oblíbená je především proto, že zde v minulosti došlo k razantní rekonstrukci starších objektů, ale také ke vzniku mnohých novostaveb. V Praze 9 se nachází celá řada zajímavých a především cenově dostupných developerských projektů.

Kde v Praze 9 sehnat byt?

Nové byty Praha 9 nabízí v projektech Panorama Kyje, Prosek Park, Krásné Počernice a Harfa Park. Obyvatelé těchto objektů mají možnost navštěvovat nejrůznější kulturní akce, věnovat se sportovním aktivitám, nakupování či prostě jen relaxovat v příjemném prostředí.

Unikátním projektem je Park Hloubětín, jenž je určen především pro rodiny s dětmi a je typický klidnou a pohodovou atmosférou. Jedná se o domy s nízkoenergetickou náročností, která nezatěžuje rodinný rozpočet. Novostavba je obklopena přírodou, rozlehlým lesoparkem a Kyjským rybníkem. Na dlouhé procházky je tedy okolí jako dělané. Nedaleko se nachází mateřská i základní škola, gymnázium i nákupní střediska, ale také sportovní areály, plavecký bazén či kino.

Developerský projekt Prosek Park

Pokud uvažujete o přestěhování do městské části Praha 9, jistě vás bude zajímat, že je nová etapa developerského projektu Prosek Park na prodej. Prosek Park je moderní bytový komplex, který nabízí byty 1+kk až 4+kk s balkony či terasami, ale i předzahrádkami. Jednotlivé byty mají značkové interiérové vybavení a zajímavý vnitřní koncept. K dispozici jsou také krytá či venkovní garážová stání. Samozřejmostí jsou bezpečné výtahy a bezbariérové přístupy.

Prosek Park má navíc jedinečné architektonické zpracování, které kolem domu nabízí i spoustu zeleně a odpočinkových zón.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *