Bezpečnostní dveře Hörmann WAT stojí za velkou pozornost

Ochrana našeho majetku by měla být samozřejmostí. Pokud nechcete zažít hrůzný moment, kdy přijdete do bytu, kteří si „prohlédli“ zloději, musíte pro to něco udělat. Základní ochranu bytu nebo domu tvoří kvalitní dveře. I ty mohou zloděje od plánované návštěvy odradit. Se zajímavou nabídkou a tak i řešením přichází společnost Hörmann.
 
Kvalita v každém komponentu
bezpečnostní dveřeHörmann je tradiční německá značka, která se specializuje na výrobu bezpečnostních dveří, dveří do interiérů a také garážových vrat. Všechny produkty a jejich komponenty jsou vyráběny výhradně v halách Hörmann a splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu.
 
Bezpečnost i ochrana proti požáru
Důkazem kvality jsou právě i dveře Hörmann WAT. Jedná se o robustní ocelové dveře, které jsou vybaveny bezpečnostní a protipožární výbavou. Ta z nich činí velmi kvalitní produkt, který by měl zajímat všechny, kdo chtějí mít svůj majetek v bezpečí. Dveřní křídlo s vnitřní sendvičovou deskou se skládá z pozinkovaného ocelového plechu, který má tloušťku 0,6 mm.
 
Zárubeň dveří je potom vybavena třístranným profilem s protipožárním utěsněním, dále také kapsami pro 3D závěsy a hmoždinkovým ukotvením. Dveře WAT jsou dodávány s rohovou a obvodovou zárubní pro vestavbu do zdiva i s blokovou zárubní pro vestavbu v otvoru. Vše toto činí z dveří velkou překážku pro zloděje a současně efektivní ochranu před nebezpečím požáru. Zámek dveří je vícebodový a standardně je vybaven hliníkovou bezpečnostní sadou klika / koule. Možné je dodat i kartáčovanou ušlechtilou ocel s profilovou cylindrickou vložkou, která je chráněna proti odvrtání. To už záleží jen na vás.
Dveře Hörmann WAT je možné mít několika barevných provedeních tak, aby se staly i ozdobou vašeho obydlí. Nabídku najdete na

www.altoma.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *