Domov může tvořit i správná volba oken a dveří

okno
Nová okna a především jejich tepelně izolační vlastnosti významně ovlivňují spotřebu energie při vytápění. nesmíme zapomínat ani na jejich schopnost zvukové izolace, nenáročnou údržbu a ani na design. Stavební dílo musí být tedy dokonalé v každém detailu.
 
Společnost Inoutic naprosto chápe potřeby stavebníků i architektů, kterým záleží na kvalitě použitých materiálů i celkovém architektonickém vyznění stavby. Právě proto nedělá mezi designem, funkčností a technickou precizností žádný kompromis. Inoutic je tradičním a spolehlivým výrobcem prémiových plastových okenních a dveřních profilů i ostatních stavebních materiálů.  Klientům, kteří žádají nadčasové a energeticky úsporné bydlení nabízí ucelený systém profilů, které splňují parametry nízkoenergetických a pasivních domů, ať už jde o novostavby, či rekonstrukce. 
 
I profily dokáží zajistit maximální úspory
oknoSystémy profilů pro plastová okna Inoutic uspokojí především požadavky zákazníků, kteří upřednostňují kvalitu. V nabídce totiž najdete energeticky úsporný prémiový okenní a dveřní systém Eforte, po všech stránkách vyvážený systém Prestige a spolehlivý okenní systém Arcade určený zákazníkům, kteří jsou omezeni rozpočtem, ale nechtějí být omezeni na kvalitě. 
 
Inoutic Eforte je prvním certifikovaným standardním profilem pro okna do pasivních domů a nejen do nich. Špičkové šestikomorové profily pro energeticky úsporné bydlení s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a stavební hloubkou 84 mm. Koeficient tepelné prostupnosti rámem je Uf = 0,95 W/(m2.K). rám je dostupný ve 40-ti barevných variantách, včetně exkluzivní fólie Titanium Plus s metalickým vzhledem.
 
Inoutic Prestige znamená velmi kvalitní šestikomorový profil, který splňuje vysoké nároky dnešních moderních staveb. Nabídku tvoří varianta pro pasivní domy se stavební hloubkou 76 mm Uf = 1,1 W/(m2.K), výběr ze 40 barevných odstínů, včetně exkluzivní fólie Titanium Plus s metalickým vzhledem.
 
Inoutic Arcade je časem prověřený pětikomorový okenní profil s výborným poměrem ceny a výkonu. Dokáže splnit všechny standardní požadavky kladené na současné bydlení, stavební hloubka 71 mm, Uf = 1,2 W/(m2. K); dostupný ve 35 barvách.
 
Vchodové dveře znamenají vizitku každého domu
vchodové dveřeSpolečnost Inoutic nabízí u všech tří systémů – Eforte Prestige, Arcade také varianty pro plastové vchodové dveře. Okna můžete dokonale sladit tvarem a barevností se všemi druhy dveří – s vchodovými, balkonovými nebo i zdvižně posuvnými terasovými dveřmi. Dveřní plastové profily mají vysokou pevnost a tvarovou stálost. Jsou tedy bezpečnější proti vloupání a odolnější vůči působení povětrnostních vlivů. Do dveří je možné vsadit jakékoli plastové, skleněné nebo hliníkové výplně, které jsou na našem trhu dostupné. Novinkou u dveří s profily Eforte je výplň s překrytím křídla až do rozměru 75 mm. Výsledkem je atraktivní design dveří, který dělá „úzký“ vzhled profilu dveří. 
 
Design a funkčnost jsou nejdůležitějšími parametr
gPředností PVC profilů společnosti Inoutic je nepochybně i široká paleta barev. Stříbrného hliníkového vzhledu můžete  docílit u okenních a dveřních profilů Eforte a Prestige exkluzivní povrchovou úpravou Titanium Plus.  Na rám je aplikována speciální fólie. Díky této povrchové úpravě máte otevřené nové možnosti, jak využít technický vzhled hliníkového okna, a přitom zachovat výhody oken plastových.
 
gJe zde také druhá možnost,  jak dosáhnout atraktivního vzhledu hliníku při zachování všech předností plastového okna. Tou je využití hliníkového opláštění. Může být také využito jak pro okna, tak i dveře. Další výhodou je i prakticky neomezené barevné spektrum, přesně dle přání zákazníků. To umožňuje ještě snazší a dokonalejší sladění s architekturou stavby a jejího okolí.
 
 
 
 Více informací o okenních a dveřních profilech získáte na www.inoutic.cz.Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *