Proč je nutné zajistit odvětrávání šachet v panelových a bytových domech?

V každém domě i bytě se vždy snažíme o správné a dostatečné větrání. Bez dostatečného větrání by v místnostech zůstával stále stejný vzduch. Ten po určitém čase začíná vlhnout, zapáchat a hrozí riziku vzniku plísní a hub, které doma nikdo nechceme. Větrání v bytě si zajistíme okny, ale co větrání v šachtách. Zde potřebuje vzduch také vyměnit, aby se nekazil a nevznikaly zde plísně. Ty by se pak mohli rozšiřovat i do jednotlivých bytů. Naštěstí je řešení jednodušší, než se může zdát.
 
Stačí nechat na střechu instalovat ventilační turbínu
I tak složitý problém, jako je odvětrávání šachet v panelových domech může mít jednoduché, a přesto velmi účinné řešení. V této oblasti jsou dokonalým pomocníkem ventilační turbíny. Ty dokáží v šachtách zajistit výměnu starého vzduchu za nový. Jednoduše starý vzduch odsají a uvolní místo pro nový, čistý vzduch. Jednoduše se instalují odbornou firmou na střechu panelového nebo bytového domu a jeho odvětrávání je zajištěno. Pokud se rozhodnete správně, nemusí vás provoz ventilační turbíny stát žádné finance. Kde takové turbíny najít a jak je to možné?
 
ventilační turbíny
 
Ventilační turbíny od Tauris Plus jsou tím pravým řešením
Společnost Tauris Plus je na našem trhu odborníkem, který se soustředí na oblast odvětrání panelových domů, rodinných domů a ostatních staveb. Pro tuto oblast tedy vybírají pouze nejkvalitnější druhy ventilačních turbín. Konkrétně se jedná o ventilační turbíny VIV a Lomanco. Obě tyto značky patří ke špičce nejen u nás, ale celosvětově. Ke svému chodu využívají čistě přírodní zdroj energie – vítr. I slabý vítr dokáže roztočit mechanismus uvnitř ventilačních turbín, který začne vysávat starý vzduch z šachet panelových domů. Jediné náklady, které vás čekají, jsou tedy pořizovací. Chod ventilačních turbín je zcela zdarma.
 
Podívejte se na kompletní nabídku, kterou najdete na stránkách www.taurisplus.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *