Točité schodiště s nezaměnitelným kouzlem

Chcete ušetřit velké množství prostoru v připravovaném konceptu vašeho bydlení, nebo jen hledáte vhodné řešení pro spojení jednotlivých pater? Ať už je vaše záminka jakákoliv, dejte přednost odborníkům od Equipe.
 
Točité schodiště dle vašeho přání
točité schodištěDovolte nám představit skvělé řešení spojení pater za pomocí prvku, které se nazývá točité schodiště. Tento konstrukčně jedinečný systém vám ušetří značný prostor v hale a zároveň poskytne příjemně laděný design. Točité schodiště je sestaveno na velmi jednoduchém principu. Jednotlivé nášlapy jsou postupně připevňovány ke středové konstrukci. Velkou výhodou je fakt, že se takto sestavené schodiště na míru hodí jednak do starších budov se svou historií, tak i do moderních staveb.
  
Chtějte za své peníze opravdové schodiště
Točité schodiště nachází své uplatnění jak v interiérech, tak i exteriérech. Ve venkovní části se mohou hodit, jako úniková cesta při požáru či jiné nebezpečné katastrofě. Velké množství klientů využívají točité schodiště na svých zahradách. Při správně zvoleném materiálu a ozdobení se tento sortiment stává silným prvkem v každém prostoru. Úspora prostoru není jedinou výhodou. Rovněž oceníte snížení nákladů při absenci odpočívadel, snadnou montáž a v neposledním případě i vzdušnost.
 
V případě, že hledáte odborníky na výrobu, návrh a třeba i montáž, navštivte internetové stránky
 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *