Bytový architekt je při návrhu moderní kuchyně důležitým rádcem

Nová kuchyň je velkým závazkem. Bude s námi „bydlet“ po mnoho let. Jde rovněž o nejdražší kus nábytku, který si pořizujeme. Splést se s výběrem či dispozičním řešením se nevyplácí. S návrhem moderní kuchyně nejlépe pomůže bytový architekt.

 

Moderní kuchyně by měla být řešená vždy na míru

Ať již bude nová moderní kuchyně sestavena ze sektoru, nebo vyrobena zcela na míru, měl by vám s jejím návrhem pomoci odborník. Ten se hodí už ve chvíli, kdy pro její umístění připravujeme interiér, rozmístění elektrických zásuvek, odpadu, přívodu vody, odvodu páry od digestoře, ale i obklady – to vše je nutné promyslet, naplánovat a připravit dříve, než se pustíme do řešení detailů moderní kuchyně, tedy přesněji, kuchyňské linky. Přizvěte si bytového architekta na pomoc včas.

Popisek: Moderní kuchyně jsou dnes součástí velkého obytného prostoru. Musí proto ladit rovněž s jídelní a obývací částí. S návrhem pomůže nejlépe bytový architekt.

 

Bytový architekt přináší řešení neřešitelných věcí i kreativní nápady

Mnohdy se v interiéru setkáváme s prostorovým řešením, kdy musíme, pokud jde o kuchyňskou linku, dělat kompromisy. Nebo si to alespoň myslíme. Zatímco my se budeme snažit zvolit nejmenší zlo, dobrý bytový architekt pravděpodobně přijde s neotřelým řešením, které by nás jako laika bez zkušeností vůbec nenapadlo.

Na rozdíl od nás má bytový architekt rovněž přehled o různých technických vychytávkách a trendech v nábytkovém průmyslu. Nejde jen o design, ale i o uspořádání, speciální typy úložných prostor, o vestavěné spotřebiče a další detaily naší nové kuchyně. Je téměř jisté, že výsledek bude lepší, než jsme vůbec doufali.

Zapomeňte na to, že se do starších domů a bytů hodí pouze rustikální kuchyně. Bytový architekt vám pomůže vyřešit celkový styl i detaily.

Zapomeňte na to, že se do starších domů a bytů hodí pouze rustikální kuchyně. Bytový architekt vám pomůže vyřešit celkový styl i detaily.

 

Kde najít dobrého bytového architekta pro návrh kuchyně?

Hledáte bytového architekta pro návrh vaší nové moderní kuchyně? Oslovte Alnus. Firma se již od roku 1993 zabývá výrobou zakázkových kuchyní na míru a poskytuje rovněž služby profesionálního bytové architekta. Působí na území ČR i SR a za sebou má již přes 2500 úspěšných realizací.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *