Jak udržet fasádu v kondici?

Co je čisté, to je hezké. Jednoduchá rovnice, která funguje v každém okamžiku a za každé situace. Šedivost, špína a nevzhlednost bylo synonymum pro většinu českých sídlišť praktiky od doby jejich vniku, dlouhých padesát let. Dnes už se naštěstí blýská na lepší časy, a to díky Programu čistá fasáda.

Speciální péče pro bytová družstva SBD a společenství vlastníků jednotek SVJ nese název Program čistá fasáda. Světlo světa spatřil díky spolupráci firem KABE Farben a UMYJEMTO, kteří projekt garantují. Třináct let péče, údržby a hlavně záruky jsou pro bytová sdružení i vlastníky nemovitostí jednoduše k nezaplacení.

 

13 let jako nová

Vstoupit do programu znamená udělat pro nemovitost to nejlepší, co v dané chvíli můžete na trhu získat. Profesionálové z Umyjemto a technolog z firmy Kabe Farben zhodnotí momentální stav fasády, vyčistí ji a opraví praskliny a drobná poškození. Následovat bude fasádní nátěr dle technologického postupu. Poté budou každé tři roky probíhat kontroly stavu fasády a v případě, že bude něco v nepořádku, získáte v rámci Program Čistá Fasáda doporučení vhodného řešení.

 

7 bonusů v jednom

Co získáte s Programem čistá fasáda na dlouhých 13 let?

  • zaručenou funkčnost
  • zvýšenou ochranu
  • čistý vzhled
  • zdravější životní prostředí
  • vyšší bonitu bytové jednotky
  • transparentní plánování nákladů
  • záruka po celou smluvní dobu

 

Bez údržby to nejde

Fasáda je pláštěm každého domu. Žádný, i ten sebelepší „kabátek“ nevydrží bez údržby věčně. Mytí a nátěr fasád jdou spolu ruku v ruce a jsou prokazatelně nejlepší ochranou před škůdci, plísní a prasklinám. Dokonalá funkčnost a zdravotní nezávadnost jsou výsledkem procesu, který nemá na poli stavebních údržeb obdoby.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *