Co všechno nabízí férový realitní portál CINCINK?

Možná jste o něm už slyšeli. Funguje jen pár měsíců, ovšem mluví se o něm ve velkém. CINCINK je realitní portál, který přináší revoluci do obchodování s nemovitostmi. Jestli vás tedy nějaký takový obchod čeká, měli byste zpozornět a na portál se po přečtení tohoto textu určitě podívat.

Férový realitní portál CINCINK je dílem Komerční banky. Pravděpodobně i díky tomuto silnému partnerovi se mu tak daří. Lidé v něj totiž mají důvěru, což je při prodeji nemovitosti, kdy jde o milióny, opravdu důležité.

 

CINCINK spojuje všechny, kdo se mohou při obchodu s nemovitostmi setkat

Nejen prodejce a kupující. To dělá kdejaký portál nabízející možnost inzerce zdarma. CINCINK toho nabízí víc. Spojí vás rovněž s odborníky, jako jsou odhadci cen nemovitostí, právníci, daňoví specialisté, profesionální fotografové, designéři tvořící vizualizace interiérů a mnoha dalšími.

Kdo se na portálu zaregistruje, ten má možnost objednat si pomoc od vybraného odborníka. Za jejich služby se platí, nicméně ceny, které pro vás vyjednal portál CINCINK, jsou velmi přívětivé. Kromě toho je můžete ještě snížit. Za různé akce na portálu sbíráte body (např. za registraci, zveřejnění inzerátu, nákup) a tyto body se pak dají vyměnit za slevu na službách.

Největší výhodou tohoto je, že nemusíte shánět každého odborníka zvlášť. Museli byste pátrat, kdo je ve vašem okolí, jestli s ním ostatní mají dobré zkušenosti apod. Takhle máte vše naservírované na stříbrném podnose zcela bez starostí.

 

Online průvodce vás provede procesem krok za krokem

Prodej bytu řešíte poprvé a nejste si úplně jistí, co všechno musíte vlastně zařídit? Bojíte se, že na něco zapomenete? Pak je tu pro vás online průvodce, který vás krok za krokem provede až k úspěšnému prodeji. Průvodce ovšem slouží i lidem toužícím po koupi nemovitosti. Ty provede zase procesem koupě.

K dispozici je tzv. „obecný průvodce“, nicméně i průvodce ke každému konkrétnímu inzerátu.

 

Na CINCINK Wiki objevíte spoustu zajímavostí

Ještě před tím, než se na trh s nemovitostmi vydáte, doporučujeme také pročíst si CINCINK Wiki. Opět zde najdete informace pro obě situace – prodej i koupě bytu. Dozvíte se například:

  • Je lepší nakupovat přes realitku, nebo přímo od majitele?
  • Jak zvládnout splácení úvěru?
  • Čím argumentovat, abyste prodali i bez slevy?
  • Jak si ověřit zájemce o koupi?

 

A tím nekončíme

Dále na portálu CINCINK objevíte slovníček typických pojmů, které se k obchodování s nemovitostmi vztahují. Můžete si s jeho pomocí vyjednat výhodnou hypotéku. Registrovaným nabízí hlídací kočku, jež upozorňuje na nové nabídky bydlení vyhovující zadaným kritériím. Prostě a jednoduše je toho opravdu hodně. CINCINK je zcela komplexní portál, na němž najdete odpovědi na všechny vaše otázky, a ještě něco navíc.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *