Jak vám může ušetřit foukaná izolace náklady na vytápění?

Zima pomalu přebírá vládu nad počasím. Přes noc už jsou teploty u nuly, ráno škrábeme auta a i když se přes den ukáže sluníčko, je stále chladno a doma si tak už musíme stále topit. Zároveň se také několik měsíců obávat, kolik bude stát letošní topná sezóna.

Jako první možnost, kde ušetřit, napadne majitele rodinných domů kupovat levnější topné materiály. To však v konečném efektu povede spíše k navýšení nákladů, neboť levné materiály mají většinou nižší výhřevnost a jejich spotřeba je tak mnohem vyšší. Druhou možností je snaha zateplovat dům, tedy zateplení fasády a výměna oken. Zde již mohou být znatelné úspory za vytápění, ale počáteční investice je velmi vysoká a její návratnost dlouhá. Rychlé a efektivní řešení je foukaná minerální izolace stropu systémem Magmarelax, které pomůže udržet teplo v domě a návratnost investice je do čtyř let.

Systém Magmarelax je vhodný pro izolaci stropu, který je ve většině domů největší plochou a dochází tak přes něj k největším únikům tepla. Standardně totiž nemáme na stropě okna ani dveře a tak jde o jednolitou plochu, ve které je plno tepelných mostů. Teplý vzduch, který tak draze platíme, stoupá  vzhůru a pokud není strop izolovaný, náš dům opustí. Zateplením stropu tak můžete ušetřit až třetinu nákladů na vytápění. Aplikace foukané minerální izolace trvá jen pár hodina  provádí ji jeden pracovník. Na rozdíl od tradičních metod zateplení tak není nutné stavět lešení, zakrývat nábytek a obávat se domu plného prachu a nepořádku. Právě rychlá a čistá aplikace je velkou výhodou systému Magmarelax, stejně jako jeho okamžité fungování. V zimě izolace zabrání teplu, aby unikalo mimo dům, v létě naopak ochrání podkrovní místnosti před přehříváním a udrží v nich příjemnou teplotu.

Pro návrh nejlepšího řešení pro váš dům si domluvte nezávaznou konzultaci s technikem přes objednávkový formulář společnosti IP Polná, která vás následně bude kontaktovat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *