Abyste dobře nakoupili a koupí neprohloupili!

Kupujete nemovitost? Jděte na to chytře! Tedy s férovým realitním portálem CINCINK! S jeho specialisty nejenom že nakoupíte, ale koupí rozhodně neprohloupíte.

Koupě bytu či domu není jen tak. Byt v první řadě nejsou housky. Nekupujeme jej každý den, a především ve hře bývají opravdu vysoké částky, kvůli nimž se kupující zadluží mnohdy až na doživotí. Už z toho důvodu je na místě celý proces svěřit profesionálům z řad advokátů, daňových poradců, technických inspektorů a dalších specialistů, kteří se postarají o to, abyste nepřišli zkrátka a nikdo vás na cestě za vlastním bydlením neošidil.

 

Mnohem víc než realitní kancelář

Ty férový realitní portál CINCINK sdružuje. Nejedná se o realitní kancelář, ale o skutečný férový realitní portál se silnou podporou v podobě Komerční banky. S jediným cílem: abyste skutečně dobře nakoupili a měli důvod k oslavám. Zkrátka, abyste měli důvod naplnit číše tím nejdražším šampaňským a učinit s nimi cincink!

 

Hypotéka kalkulačka

V první řadě je na místě možná nemístná otázka : „Máte na to?“ Jinými slovy, zda máte vyřešené financování svého budoucího bydlení? Bez peněz vás nepustí nejenom do hospody, ale ani na realitní trh. Nevěšte však hlavu, pokud tomu tak není. Hypoteční poradci realitního portálu CINCINK jsou připraveni nabídnout vám pomocnou ruku. Tedy to nejlepší možné řešení. Ještě před tím si však pod odkazem hypotéka kalkulačka spočítejte výši svých potenciálních splátek. Do jednoduchého formuláře zadáte svůj věk, cenu nemovitosti, jakou částkou budete moci přispět z vlastních zdrojů, dobu splácení a fixace, a hned budete mít představu, jak jste na tom.

 

Bankovní úschova

Dalším důležitým krokem, který často vzbuzuje mnoho obav a pochybností, je způsob převodu peněz při koupi nemovitosti. Ty se totiž po určitou dobu (mezi skutečným převodem a okamžikem, kdy nový majitel bude zanesen v KN) ocitnou v jakémsi vzduchoprázdnu, kdy je nemá prodávající ani kupující. Pro tyto účely je určena tzv. bankovní úschova. Ta od Komerční banky samozřejmě patří mezi ty nejbezpečnější, kupující jí tedy může stoprocentně věřit.

 

Daň z nabytí nemovitosti

Dalším nezbytným krokem, na nějž byste neměli zapomenout, je daň z nabytí nemovitosti. Její plátce se poměrně často mění, momentálně je tato platba na kupujícím, tedy na vás. Tuto daň rozhodně mějte v paměti. Stát vám ji nepromine, ani na ni nezapomene. Z každého dne z prodlení vám k ní navíc připočítá i penále, které v součtu s pokutou nemusí být zrovna nízké. A pozor, případné dluhy z nezaplacené daně se dědí!

Je vám vše jasné? Pokud ano, tak směle do toho a začněte své bydlení vybírat! Na realitním portálu CINCINK momentálně najdete více než tisícovku nový nabídek. Domů, bytů, pozemků i komerčních objektů. Hodně štěstí!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *