CETRIS LASUR – ideální produkt pro odvětrávané fasády!

Na evropském trhu se desky CETRIS LASUR nepohybují ani celé 2 roky, a přesto jsou v současnosti druhým nejžádanějším druhem desek značky CETRIS. Tím prvním je samozřejmě CETRIS BASIC, univerzální cementotřísková deska. CETRIS LASUR je ale specializována pro konkrétní oblast využití a tou jsou odvětrávané fasády a obložení domů.
 
Složení je stejně kvalitní
Struktura základního materiálu pro desky CETRIS LASUR je totožná s ostatními druhy desek z nabídky. Jedná se tedy o cementotřískové desky s vysokým stupněm odolnosti proti působení vlhka, proti poškození i proti ohni. Také u tohoto druhu lze přímo z výroby objednat specifické úpravy a provedení jednotlivých desek. Jednat se může o řezání desek na individuální rozměry, vrtání otvorů, srážení hran a další služby, které usnadní práci na stavbě.  Specifická je především povrchová úprava tohoto druhu. A v této oblasti se jedná o velmi netradiční řešení povrchové úpravy, ačkoli je naprosto vyhovující.
 
cestris
 
Povrch upraven polokrycím lazurovacím nátěrem
Právě využití polokrycího lazurovacího nátěru na deskách CETRIS LASUR je v této oblasti naprosto ojedinělé. Tato úprava na deskách vytváří elegantní polokrycí barevný efekt. Výsledkem není jednotný a jednolitý vzhled.  Jednoduchý, a přesto velmi elegantní vzhled se stal u zákazníků ihned velmi populární, což dokazují i čísla prodeje uváděná samotnou společností CIDEM Hranice, která desky CETRIS vyrábí. Rubová strana desek je opatřena ochranným základním nátěrem. Základní nátěr nemá nijak specifikovaný barevný odstín, při včasném uvedení do objednávky ale můžete zvolit transparentní nebo bílý. Desky CETRIS LASUR se vyrábí v sedmi barevných odstínech. Vzorník desek najdete na webových stránkách zde
 
4k-cidem-2
 
Více informací o deskách CETRIS LASUR i dalších druzích cementotřískových  desek najdete na www.cetris.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *