Čištění markýz, žaluzií a fasád současně s mytím oken

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům velmi kvalitní služby, týkající se mytí oken v bytě, domácnosti a i ve firemní sféře. Převážně nájemci a provozovatelé obchodů a provozoven v obchodních centrech využívají touto firmou zajišťovaný servisní režim pravidelného mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch.
Umytí a vyčištění oken v bytě, domácnosti, domě zajišťuje převážně jednorázově nebo nárazově. Celkovou službu realizují bez pomoci leštidel. Nejdříve okna omyjí čistým rozmývákem se saponátem od nečistot, utřou kvalitní gumovou stěrkou a nechají proschnout.

Po zaschnutí rozleští skleněnou plochu suchou 100% bavlněnou textilií – tento trik nazývají „trik suchého leštění“. Leštidla je zbytečné používat, protože nezajistí dlouho trvající lesk, což je způsobeno navazováním prachu na leštidlo a tak se okno dříve znečistí a jdou ve velmi krátkém čase vidět kruhy a tahy po leštění.

Při mytí oken a výloh zajišťují kompletní omytí okolí okna – okenních rámů, parapetů a kliček, odstraní také pavučiny a zbytky hnízd, které se v okolí oken často vyskytují.

A SERVIS svým klientům zajišťuje spolu se zakázkami mytí oken, i mytí a čištění žaluzií a markýz, čištění a mytí horizontálních žaluzií, vertikálních žaluzií, předokenních žaluzií, mytí a čištění žaluzií ve výšce, impregnace látkových markýz. 

 

 

Ve většině případů se pohybují a pracují ve výškách a je nutné, aby tuto práci prováděli jejich odborně zaškolení pracovníci, kteří jsou držiteli licencí dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Zpravidla se pohybují ve výšce 3m nad zemí a také ve vyšších výškách. Z největší části jejich pracovníci provádí práce tohoto typu ve výšce okolo 7m nad zemí. Jsou zajištěni bezpečnou technikou a využívají nejčastěji hydraulické rameno a vysokozdvižnou plošinu.

Někdy ovšem není možné tuto techniku na místo výkonu práce usadit, a to z důvodu, že není možný přístup od budovy a technika se tam nevejde. Pak volí techniku slaňování za použití horolezecké a speleologické techniky, pro kterou jsou příslušně proškoleni a mají důkladné zkušenosti. Využijte jejich služby, které vám s precizností a vstřícností zajišťuje tým pracovníků.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *