Komu to v Praze jde nejlépe. Kvalitní metoda čištění a tepování koberců Praha

I když patřím k těm, kteří se rádi snaží svůj domov udržovat hezký a útulný, tak je snad jediná práce, kterou z hlouby duše nesnáším a to je čištění koberců. I přes veškerou mou snahu, nejsou koberce nikdy tak dobře vyčištěné.
Domácími prostředky to asi nebude nikdy ono. Ať to zkouším suchou nebo mokrou metodou, není to nikdy podle mých představ, jak by měl vyčištěný koberec vypadat. Navíc když koberec namáčím, tak je pak ještě dlouho mokrý i když ho vysaji našim domácím vysavačem na mokré vysávání.

Jednou ke mně přišla kamarádka a s nadšením mi vylíčila, jak k nim do práce přijela firma na čištění koberců v kancelářích a jak mají teď koberce bezvadně čistý. Na takovou informaci jsem se doslova rozzářila… No a je to jasný, pozvu si na čištění koberců firmu a budu to mít bez práce. Proč mě to nenapadlo dřív? Každý rok se dřu s čištěním koberců a přitom jsou firmy, které se na tuto práci specializují.

Kamarádka mi řekla, jak se firma jmenuje a hned jsem si je vyhledala na netu. Je to úklidová firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která se na čištění koberců specializuje už několik let a má řadu stálých zákazníků. Do firmy jsem hned zavolala a vysvětlila jim, jaké mám koberce a jak jdou těžko čistit. Paní, která semnou řešila můj požadavek ohledně vyčištění koberců, domluvila mi nejbližší termín, kdy budou moc přijet koberce vyčistit.

Za týden k nám dojeli i s jejich technikou na strojové čištění koberců. Všechno měli nachystané během chvilky a dali se do práce. Bylo to super se na ně dívat, jak jim šla práce od ruky a hlavně za jejich prací zůstávaly koberce naprosto dokonale čisté! Úplně se rozjasnily barvy a to i na místech, kde byly silně zašlé od častého chození.

Všichni, kteří se snažíte čistit koberce domácími prostředky, tak Vám mohu s určitostí říct, že tak jak to dokáže kotoučový stroj a profesionálové na čištění koberců, nikdy se vám nepovede mít koberce tak nádherně vyčištěné. Po této zkušenosti se nebudu ani namáhat někdy koberce čistit sama.

Nikdy by se mi nepodařilo to co pracovníkům A SERVIS Lipka. Koberce mám teď jako nové.  Službu čištění koberců kotoučovým strojem Praha úklidovou firmou A SERVIS LIPKA mohu všem jen doporučit.

 

Zajištění odstraňování graffiti a anitgraffitového nátěru v Praze

 

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům nabízí služby odstranění graffiti a antigraffiti ochranu. V případě, že se odstraňují graffiti z povrchu, který nebyl v minulosti ošetřen antigraffiti ochranou, není náš výsledek odstranění 100%.

 

 

 

Pokud mají být graffiti (tagy) z fasád a jiných povrchů bezproblémově odstraněny, doporučují na povrch nanést antigraffiti nátěr či nástřik, který zajistí 100% úspěšnost odstranění. Firma zajišťuje velmi precizní a účinnou ochranu povrchů fasád, která má životnost 4 až 6 let.

Ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffiti získali, víme, že pokud není graffiti nejen velkých rozměrů, ale i malého rozměru z fasády ihned odstraněn, velmi rychle na tomto místě přibydou další graffiti. Antigraffiti ochranu můžeme také označit za jediný možný prostředek prevence proti pouličním sprejerům.

Při odstranění graffiti z povrchů ošetřených antigraffiti ochranou, je graffiti úplně a dokonale odstraněno z fasády. Také zaručíme, že samotný povrch fasády není nijak poškozen a graffiti nemají šanci prostoupit přes ochranu, která fasádu zakonzervovala a vsáknout se hluboko do struktury povrchu.

Při odstranění graffiti v  používáme kvalitní odstraňovače a vysokotlaké zařízení, kterým roztok po několika minutách působení smyjeme spolu se sprejem z fasády. Nesmí se v žádném případě použít rotační tryska, která nepoškodí pouze antigraffiti ochranu, ale také může nenávratně poškodit fasádu vašeho domu.

Graffiti, které jsou vytvořeny na kamenných stěnách je potřeba odstraňovat velmi šetrně a pokud není tato stěna ošetřena AGO, tak je potřeba přivolat kameníka, který stěnu zrestauruje. Problém nastává také u marmolitu, který není ošetřen AGO. Marmolit je po poničení třeba odstranit a vytvořit novou vrstvu.

Toto je velmi nákladné, proto doporučují v zásadě nanášet na porézní a strukturované povrchy antigraffiti ochranu, která nedovolí, aby byly tyto druhy fasád poškozeny. A SERVIS zajišťuje také mytí oken, mytí a čištění žaluzií, rolet či markýz, mytí oken a výloh, strojové čištění a tepování koberců, strojové čištění a voskování podlah, úklidy po stavebních a rekonstrukčních činností, odstranění plísní, aplikace protiplísňového nátěru v Praze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *