Dezinfekční, biotické čištění koberců v Praze 9

Žiji už rok sama na bytě v okrajové části města. Ale nebydlím tu vlastně úplně sama, mám tři pejsky, takže tu mám o zábavu postaráno. Nikdy se tu nenudím. Je to skvělá lokalita, jelikož to nemám zas tak daleko do centra města, ale zároveň jsem blízko přírody, takže pro pejsky jak dělané. Před dvěma týdny jsme si s pejsky udělali delší procházku po lese, kdy na konci nám začalo pěkně pršet a my došli domů celí zmoklí a od bláta.

Přišli jsme domů a normálně ihned pejskům otřu tlapky, aby tu špínu z venku neroznesli po celém bytě, nicméně teď jsem nějak zapomněla a oni vběhli do bytu a ihned si šli lehnout na měkký koberec, který mám v obývacím pokoji.

Další den jsem se snažila koberec nějakým způsobem vyčistit, jelikož byl od pejsků pěkně špinavý, ale nepodařilo se mi to tak, jak bych si představovala. Špína byla už hluboko v koberci a já na to byla malý pán. Rozhodla jsem se tedy, že si na tuto práci zavolám profesionální výpomoc. Na internetu jsem pak pohledala a našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců dezinfekcí Praha 9. Měli všude samé kladné hodnocení a mnoho pozitivních recenzí na svoji práci, takže jsem neváhala a zkontaktovala je.

S moc milou slečnou jsme domluvili termín, udali mi také konkrétní cenovou nabídku a také mi vysvětlili, jak budou jejich zaměstnanci postupovat při jejich práci. Opravdu byla velice milá a ochotná.

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, dotáhli do bytu těžký kotoučový stroj a pustili se do práce. Do koberce nejprve zanesli účinnou chemii a až zapůsobila, tak jej rozkartáčovali, aby dostali všechny nečistoty na povrch koberce, který pak precizně vysáli.

A opravdu se jim to povedlo. Koberec byl jako nový, opět měl svoji původní barvu i vzhled, krásně provoněl celý byt a byl také vydezinfikovaný, zbaven všech organismů, co pejsci z venku donesou. Opravdu velice kvalitní práce a já byla naprosto spokojená. Firmu A SERVIS vřele doporučuji.


Kdo Vám v Praze 8 zajistí spolehlivou službu mytí oken i bez Vaši přítomnosti

Je smutné, když se žena, jejíž jedinou povinností je práce, nedokáže postarat ani o vlastní dům. Ano, mluvím o sobě. Svou práci miluju, proto jí dávám všechno, svého manžela také, proto dostává tu druhou půlku všeho. Samozřejmě se snažím být i dobrá žena v domácnosti, s čímž mi manžel občas také pomáhá, ale často si uděláme dovolenou a jedeme někam pryč.

Proto si již delší dobu nenechávám mytím oken kazit náladu a tuto práci jsem přenechala velmi spolehlivé úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád Praha 8. A se svými perfektně čistými okny se nemám už za co stydět.

Zatím s firmou nemám dohodnuté pravidelné termíny mytí, protože nikdy dopředu nevím, kdy budu mít čas a budu doma. S pracovníky sice po dobu mytí oken být nemusím, ale je třeba jim minimálně odemknout. Když už se firmě ale ozvu, nikdy nemusím dlouho čekat.

I když bydlíme s manželem sami, náš dům je větší a má spoustu oken. Komu by se chtělo jejich mytím strávit celý den. Řečnická otázka. Netuším totiž, komu ano. Když už ale nezvládám tuto práci, dávám si zase záležet na jiných důležitých věcech. Od té doby, co u nás byla firma A SERVIS LIPKA mýt okna poprvé, jsem totiž přesvědčená o tom, že je tohle nejvýhodnější cesta, jak svá okna udržovat čistá. Svou práci zvládnou rychle, navíc mnohem lépe než já. Ani jsem netušila, že okna je nejlepší leštit nasucho.

S touto firmou si určitě budete rozumět i Vy. Já jsem s A SERVISEM velmi spokojená. Mám alespoň dostatek času i pro sebe. Také se o jejích kvalitách přesvědčte.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *