Rozhoduji se podle referencí. Mechanické čištění koberců Praha 1

Nedávno jsem se vrátila z půlročního pobytu jako au pair z Anglie. Potřebovala jsem si procvičit angličtinu. V mé anglické rodině velice dbali na pořádek. Nikde nebylo ani smítko prachu a jejich koberce také vypadaly jako právě koupené. Bylo to totiž tím, že si je nechávali pravidelně čistit. Když jsem přijela domů do svého bytu v Praze, tak jsem si hned po zavření dveří všimla, jak je můj koberec zašlý a ušmudlaný. Měla jsem jej už dávno nechat vyčistit. Moje maminka mi sice pravidelně chodila zalévat květiny a utírat prach, ale čištění koberce jsem po ní nemohla chtít.

 

Po vybalení věcí a aklimatizaci jsem se rozhodla jednat. Ptala jsem se kamarádek, zda neznají nějakou spolehlivou firmu na čištění koberců. Ani jedna z nich o žádné nevěděla. Sedla jsem si tedy k počítači. Na internetu jsem našla nepřeberné množství firem, které se čištěním koberců zabývají. Rozhodla jsem se kontaktovat jen tu nejlepší. Jako vítěz mi nakonec vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců Praha 1. Tato firma je podle jejích spokojených zákazníků, díky své strojové metodě čištění koberců, absolutní jednička. Zavolala jsem do A SERVISU a domluvila si čištění svého ušmudlaného koberce. Velmi milý a vstřícný přístup už při prvním telefonátu mě moc potěšil. Na vyčištění svého koberce jsem se poté těšila ještě víc. Ve smluvený den už mě byli pracovníci A SERVISU přesně načas. Přivezli si s sebou kotoučový stroj, čistící chemii a průmyslový vysavač. Během necelé hodiny měli hotovo.

 

Můj dříve ušmudlaný koberec nyní vypadal jako nový. Vůbec jsem nemohla uvěřit vlastním očím. Koberec byl skoro suchý, nadýchaný a krásně měkký. Jeho barva byla nádherně oživená. Tímto bych vám ráda firmu A SERVIS doporučila. Je to totiž absolutní jednička, které nemůže nikdo konkurovat!

Odstranění šmouh, skvrn. Čištění, impregnace podlah, voskování linolea, marmolea, PVC Praha 1

Dělám údržbáře ve firmě. Všechno ale sám nezastanu. Na určité úkony je někdy potřeba pozvat si pomocníky. Je pravda, že síly na úklid máme, ale uklízečky také nezvládnou vše. Konkrétně na linoleové podlaze dost často zůstávají černé šmouhy a různé jiné stopy po vozících a tak podobně. Navíc vzhledem k velké frekventovanosti podlaha bez nějaké větší péče strádá. Rozhodl jsem se tedy po uvážení, že by možná stálo za to najmout nějakou úklidovou firmu, aby prostory naší firmy vypadaly zase dostatečně reprezentativně.

 

Najal jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění podlah, voskování linolea Praha 1. Něco málo o metodách čištění vím, a tak jsem firmu A SERVIS vybral i díky její strojové metodě čištění podlah, která je podle mě velmi účinná. Samotná kvalitní metoda ale k dokonalým podlahám nestačí, je třeba i odborný a pečlivý personál, který má s tímto zkušenosti. Byl jsem velmi rád, že firma A SERVIS disponuje obojím. Všichni zaměstnanci, kteří k nám byli posláni, měli se svou prací viditelné zkušenosti. Měl jsem z jejich práce velmi dobrý pocit. Všechny šmouhy a špatně odstranitelné skvrny najednou zmizely.

 

 

 

Zjistil jsem si, že firma A SERVIS nabízí také voskování podlah, které bylo nezbytné. Pokud se měl linoleu ve firmě vrátit zašlý lesk, tak nebyla jiná možnost. Bylo třeba jen několik vrstev vosku a podlaha nám krásně zářila. Úplně prokoukla. Je opravdu potřeba se o podlahu pořádně starat, zvlášť na tak frekventovaných místech, jinak velmi brzy ztratí svůj vzhled. S firmou A SERVIS rozhodně hodláme udržovat kontakt i nadále. S jejími službami jsme velmi spokojeni.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *