Pečlivé odstranění polepů, mytí výloh. Výškové práce Praha 2

Dobrý den. Nám firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 2, mytí oken, výloh,  myje pro naši prodejnu na Centru Černý Most (Chlumecká ulice, Praha 9) již snad 4 roky. Vlastně nejde jen o umývání skel, ale i o kompletní péči o naše výlohy, neboť je máme často polepené samolepkami, a to jak velkými reklamními, tak i drobnými třeba ve stylu písmenek.

V tomto bych firmu Servis Lipka ráda pochválila, neboť vím, že strhávat malé samolepky ze skel na mnoha místech je opravdu „piplačka“, o to víc, když po nich zůstávají na sklech zbytky. Nicméně jejich firma zvládá práci opravdu dobře, mají na odstranění samolepek dokonce i větší žiletky právě určené na skla. Přidělají si je na tyč a dokážou je odstranit mnohem rychleji a lépe než my.

Spolupráce vlastně probíhá dost podobně každý měsíc, kdy máme nastaveno mytí výloh na jedenkrát měsíčně zvenku, vevnitř pak dle potřeby. Vevnitř se u nás výlohy mýt každý měsíc nedají, neboť zde máme často takovou výzdobu, že by bylo dosti namáhavé ji od výloh oddělat či posunout, ale na druhou stranu se nám tu na výlohy vevnitř dost práší a už po dvou měsících neumývání vevnitř jde vidět vrstva prachu na sklech, o to více když máme výlohy osvětlené.

Nicméně v tomto je firma A SERVIS LIPKA opravdu velice dobrá – výlohy nám myje na takové úrovni, jako by tam pořádně ani nebylo sklo, když jsou umyty. Jejich pracovníci se skutečně snaží, aby výlohy vypadaly co nejlépe. Co se týče domluvy, ta je taky výborná. Samozřejmě se občas stalo, že když jsme potřebovali umýt výlohy ze dne na den, někdy nám nemohli vyhovět, ale to byla jen výjimka – vždy se nám snaží vyjít vstříc tak, aby my – jako zákazník – jsme byli spokojeni.

Takže jen tak dále, firmě A SERVIS LIPKA přeji úspěchy i nadále a doufám, že nám tady na prodejnu na Centrum Černý Most bude chodit dál.

 

Trápí vás graffiti? Vyzkoušejte „Čištění fasád, odstranění plísně Praha 1“

Zdravím, ráda bych se podělila o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, odstraňování graffiti Praha 1, jejíž služba jsem využila, když jsem potřebovala odstranit graffiti z fasády naší firmy. Když jsme totiž tu hrůzu viděli, tak jsme se báli, že to nepůjde dolů. Avšak lidé z A SERVIS LIPKA nás uklidnili, že to určitě odstranit půjde. Já i moji kolegové jsme byli mile překvapeni, jak rychle a kvalitně si s tím zaměstnanci této firmy poradili.

Práci měli perfektně zorganizovanou, rychle provedenou a my se jen nestačili divit. Potom, co graffiti odstranili a ještě zeď přetřeli barvou, kterou si předem sami nechali namíchat podle odstínu naší budovy. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším nežádoucím výtvorům sprejerů. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Z takto ošetřené fasády se graffiti snáze odstraňuje.

Antigraffitová ochrana navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. A pokud vám takto ošetřenou zeď od této firmy někdo opět posprejuje, stačí zavolat do firmy a oni vám ji přijdou opět zrenovovat. Firmu A SERVIS musím opravdu doporučit, a to nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi šikovní, příjemní a pracovití. Jsou to skuteční profesionálové, na které je opravdu spolehnutí.

Celkově jsme se vším hrozně moc spokojení – práce byla odvedená skvěle, zaměstnanci jsou moc milí a vše bylo za přijatelnou cenu, kterou se do údržby budov podle mě určitě vyplatí investovat, protože znetvořené zdi graffiti a plísně nechce mít snad nikdo.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *