Hluboko zanesené nečistoty řeší generální čištění koberců Praha 2

Před půl rokem jsme se s manželem přestěhovali do bytu, kde dřív bydlel starší manželský pár. Byli to důchodci, kterým už ubývaly síly, tak se rozhodli, že se přestěhují na dožití do domova důchodců. Nějakou dobu byl byt neobydlený, takže bylo třeba ho nejprve důkladně uklidit. Vystěhovali jsme původní nábytek, jelikož jsme si ho chtěli zařídit podle sebe, také jsme všude setřeli prach, umyli okna, vše důkladně vydrhli a vydezinfikovali. Také jsme se pustili do vysávání původních koberců, u kterých jsme se rozhodli, že je ponecháme, neboť se nám velice líbily.

Nicméně jsme nečekali, že to bude nějaký problém. Koberce jsme vysávali a také jsme se pak pustili do jejich drhnutí speciálními čistícími prostředky. Bohužel se nám to nedařilo tak, jak bychom si představovali. Jelikož byly koberce starší a už nějakou dobu neudržované, tak v nich byly nečistoty už hluboko zanesené.

Rozhodli jsme se tedy, že si na tuto práci zavoláme odbornou pomoc. Na internetu jsme našli vícero úklidových firem, které se mimo jiné specializují na čištění koberců. Dle různých hodnocení a ohlasů ze strany zákazníků a také v rámci cenových nabídek jsme vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.kvalitní čištění koberců Praha 2, které měla opravdu spousty ohlasů od spokojených zákazníků.

Zavolali jsme tedy do této firmy a nahlásili jsme rozměry koberců, aby nám mohli udělat přesnou cenovou nabídku, která byla nakonec opravdu velice příjemná. Také jsme domluvili termín realizace naši poptávky a informovali nás i o metodě čištění koberců, kterou využívají.

 

Je to strojová, hloubková metoda čištění, při které se účinná chemie zanese hluboko do koberce, nechá se působit, pak se koberec opět rozkartáčuje, aby se vše dostalo na povrch a mohlo se nakonec vysát výkonným vysavačem.

Vše, jak nám popsali, se i stalo a proběhlo relativně rychle. Zaměstnanci byli také skvělí a moc milí. Prostě jsme byli velice spokojeni a firmu A SERVIS LIPKA vřele doporučujeme.

Snadná údržba navoskované podlahy. Čištění, nano impregnace, krystalizace Praha

Určitě si myslíte, že se o své podlahy staráte dostatečně, když je každý týden vysáváte a jednou za 14 dní pořádně vytřete. Alespoň já jsem si to myslela. Není to ale tak dlouho, co jsem změnila názor. Když mi kamarádka vyprávěla, jak si domů pozvala na mytí podlah úklidovou firmu, od které si nechala podlahy navoskovat, docela mě to nadchnulo. Byla s firmou viditelně spokojená a voskování si nemohla vynachválit.

 

Popravdě nikdy dřív jsem pořádně o voskování podlah neslyšela a netušila jsem, že to může být užitečné i v obyčejné domácnosti. Pokud si ale chcete zachovat podlahy stále kvalitní a ve výborném stavu, asi to nutné je. Trochu jsem si o tom přečetla a rozhodla se kamarádkou zmiňovanou firmu také vyzkoušet.

Ještě bych asi mohla zmínit i jméno firmy, že. Jedná se o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování, čištění podlah, impregnace Praha, s centrálou tady v Praze. Má však pobočku například i v Brně. Zajímalo mě pouze voskování podlah, i když firma provádí samozřejmě i jejich čištění. To jsem ale mohla zastat sama, voskování už by pro mě asi tak snadné nebylo.

 

Nechala jsem to tedy na firmě a nestačila jsem se divit. Podlaha vypadala rázem jako nová. To jsem nečekala. Pracovníci byli opravdu šikovní a veselé povahy. Práce jim šla od ruky, i když bylo třeba se postarat o větší prostory.

Teď, když už vím, jak to s voskováním podlah je, si budu firmu A SERVIS LIPKA zvát jistě častěji. Tak kvalitní služby se jen tak nevidí. Mám z této firmy moc dobrý pocit. A ze svých podlah ještě lepší.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *