Kartáčování, renovace vlákna. Strojové čištění koberců Ostrava

Přestěhovala jsem se, již před lety za studiem a prací do Ostravy. Moje maminka zůstala bydlet v našem starém bytě i s kocourkem. Jezdím za ní pravidelně, jednou za měsíc, na návštěvu. Většinou jen na víkend, takže nestačíme ani pořádně poklábosit, natož doma něco udělat.

Slíbila jsem ji, že si v létě vezmu delší volno, a že ji pomůžu vymalovat a uděláme něco s kobercem. Byl za ty roky už zašlý a plný kočičích chlupů. Bylo potřeba ho pořádně vyčistit. Ovšem samotné se mi do toto taky nechtělo, chtěla jsem vzít o dovolené mamku i někam na výlet a ne jen uklízet. Napadlo mě tedy, zavolat úklidovou firmu na hloubkové čištění koberců.

Znám jednu firmu z Ostravy, a tak jsem mrkla na jejich webové stránky. Jmenují se A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění, renovace koberců Ostrava. Nevěděla jsem, že působí po celé České republice, ale byla jsem za to velmi ráda, protože jsem na ně měla skvělé recenze.

Kontaktovala jsem je a domluvila jsem s nimi termín.

Pánové přijeli na čas a byli velmi ochotní a milý. Přesně tak, jak jsem slyšela. Přivezli si sebou veškeré vybavení. Koberce tato firma čistí kotoučovým strojem. Strojová technika čištění koberců je totiž, dle recenzí, účinnější, než třeba technika extrakční, po které koberec zůstává dlouho mokrý a může být i flekatý.

Koberec vyčistili a nakonec vysáli výkonným turbo vysavačem. Díky tomu byl, ihned po jejich zákroku, skoro suchý. Což bylo velmi příjemné. Navíc celý byt, jak kdyby, prokoukl. Určitě to udělala i nová výmalba, ale koberec měl na tom také svůj podíl. Měla jsem radost, že mamka má zase na chvíli vystaráno a mohly jsme si zbytek dovolené užít.

Firmě A SERVIS velmi děkuji a musím je doporučit dál!

Firma, která nepoužívá leštidla. Mytí, čištění, nano impregnace oken, fasád. Výškové práce Ostrava

Mám pětiletého syna a dvouletá dvojčata. Jsem tedy máma na plný úvazek. Neustále se věnuji dětem. Úklid domácnosti řeším tehdy, když jsou děti s babičkami venku nebo když spí. Na mytí oken mi ale nikdy času nazbyt nezbývá. S manželem jsme to vyřešili tak, že jsme jeden večer, když děti spaly, sedli k počítači a na internetu hledali firmu na mytí oken.

Zabralo nám to docela dost času, protože jsme nechtěli kontaktovat ledajakou firmu, ale opravdu nějakou profesionální. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace oken, mytí fasád Ostrava, která byla již od začátku mým favoritem.

Firmu jsem kontaktovala a domluvila si termín mytí oken u nás doma. Slečna na centrále byla velice příjemná a přátelská. V domluveném termínu k nám přijeli pracovníci firmy A SERVIS. Děti byly venku s babičkou, takže pánové měli na práci klid. Začali prohlídkou oken a pak se pustili do jejich mytí. Pečlivě umyli parapety, rámy a kličky. Následovalo mytí skleněných tabulí.

Ty myli vodou s nepěnivým saponátem, po umytí vše setřeli gumovou stěrkou a nechali uschnout. Nakonec okna leštili jen obyčejným bavlněným hadříkem. Bez leštidel. Na stránkách této firmy jsem se dočetla, že leští okna jen tímto způsobem. Říkají mu trik suchého leštění. Díky tomuto triku budou moje okna čistá a lesklá delší dobu než při použití leštidel.

Trik má opravdu něco do sebe. Výsledkem totiž byla nádherně čistá a lesklá okna. Bez jediné šmouhy. Tímto bych chtěla pracovníkům firmy A SERVIS ještě jednou za jejich práci poděkovat. Jejich způsob mytí oken je naprosto bezkonkurenční. Službu mytí oken budu u této firmy využívat i nadále.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *