Vandalů se nebojíme, máme anti graffiti. Likvidace, odstraňování plísně Brno

Když sluníčko vychází, vandalové přichází. Ano, tohle popisuje naši ještě nedávnou situaci. Vandalové náš dům nepozorovaně navštívili už několikrát. A v naší lokalitě určitě nejsme sami. Jednou to byl posprejovaný plot, podruhé zase fasáda. Mysleli jsme, že to snad nikdy neskončí. Ale od té doby, co nám pomáhá firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., graffiti, plísně,  odstraňování Brno, likvidace, se sprejerské útoky na náš majetek opakovaly čím dál méně, až začínáme doufat, že ustaly úplně.

 

Ptáte se, jaký zázrak tato firma dokázala? No, to bylo takto. Sami jsme si s čištěním nevěděli rady, všechny čisticí prostředky se k nám otočily zády. Byla to pro nás rána ošklivá, nevěděli jsme, kudy dál. Štěstí se na nás usmálo, když to zjištění se k nám dostalo. Firmu na odstranění graffiti prý znají a číslo na ni nám dají.

 

Jsou to vážně profíci a s úsměvem na líci. Brzy jsme je přivítali, oni ani nečekali, vzali svoje nářadí a my čekali, jak si asi poradí. Vedlo se jim náramně, sprej odstranili bezvadně. Pár stínu tam ještě zbylo, to jim ale nevadilo. Barvu namíchat si dali, náš odstín přesně znali.

 

Místo pěkně přetřeli, jistě se u toho nadřeli, tvářili se však vesele, ani trochu kysele.

Antigraffiti nátěr nám nabídli, my jsme rozhodně neodmítli. Z nátěru se sprej odstraní snadno, zahrávat si pak nebude radno. Odstranění bude navíc zdarma, tato nabídka není vůbec marná. Tak takhle nějak to asi bylo.

 

Po opětovném odstraňování graffiti a nanášení antigraffiti ochrany, nám vandalové dávali postupně pokoj. Asi tušili, že tady nemají šanci a jejich výtvory u nás nemají dlouho životnost. Od posledního útoku je to už nějaká doba, takže doufáme, že už to vzdali definitivně. Za to můžeme poděkovat jedině firmě A SERVIS, která nám v tomto pomohla a se kterou jsme byli vždy spokojeni.

 

 

Spokojenost s kvalitní službou čištění koberců Brno

 

S úklidem se na firmu A SERVIS LIPKA obracím už roky. Poprvé jsem na ni narazil, když jsme potřebovali vyčistit koberce u nás ve firmě. Blížila se důležitá schůzka s našimi novými klienty a bylo třeba mít dokonale uklizené prostory, aby nebylo nic, čím bychom je mohli odradit. Úklidový personál sice dělal, co mohl, ale s koberci už nic moc nenadělali.

 

 

 

Byla v nich už hodně zašlapaná špína, se kterou si zkrátka nedokázal poradit. Telefonicky jsme se proto domluvili s úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kvalitní čištění koberců Brno, na nejbližším možném termínu, kdy je k nám přišli vyčistit. Byli jsme s nimi velmi spokojeni, protože byli velmi milí a ochotní a hlavně, naše koberce byly jako nové. Čištění koberců Brno používá kotoučovou strojovou metodu, která na kobercích nezanechává žádné skvrny.

 

Jejich služby jsem začal využívat poté i pro úklid v našem domě. S manželkou jsme oba hodně pracovně vytížení a čas, kterým nám zbývá, se snažíme věnovat dětem, takže úklid musí jit často stranou. Drobné práce nepředstavují žádný problém, ale čištění koberců a oken k nim rozhodně nepatří. Navíc naše dcera i syn rádi malují, takže je koberec v jejich pokoji neustále špinavý.

 

Naštěstí tento problém díky A SERVIS řešit nemusíme. Navíc po použití jejich čisticích chemikálií se v kobercích špína už tolik neusazuje, takže je ani není třeba čistit příliš často. Proto nám ani nevadí, že ceny u A SERVIS jsou o něco vyšší než standardně. Obzvlášť, když odvádějí kvalitní práci a člověk nemusí čekat několik dnů na nejbližší možný termín. A pro všechny tyto její kvality mohu čištění koberců Brno od této firmy ostatním jedině doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *