Prověřená spolupráce na mytí výloh. Výškové práce Praha 3

Naše spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 3, výškové práce, mytí výloh trvá již od našeho otevření na obchodním centru Černý Most v Praze v roce 2010, tedy již sedmým rokem. Vzhledem k tomu, že celou naši síť obchodů v Praze myje tato firma, náš management si s ní již první mytí naší prodejny tehdy domluvil sám.

Vedoucí dělám od té doby stále já a vzpomínám si, jak jsme výlohy měli po otevření pořád ještě špinavé, jak nám je obchodní centrum neumylo pořádně. Chtěla jsem mít před prvním otevřením prodejnu „vypucovanou“ na jedničku, a tak jsem požádala firmu A SERVIS LIPKA, zda-li by nám mohli vyhovět. A vyhověli parádně.

Od té doby nemůžu na ně říci jediné špatné slovo. Snaží se nám vyhovět, abychom byli zcela spokojeni, a to je jen dobře. Mytí výloh pak máme nastaveno na jednou měsíčně zvenku, vevnitř nepravidelně, obvykle tak jednou dvakrát za půl roku. Je to především kvůli výzdobě a velkému množství věcí a hraček, které za výlohou máme.

Každopádně, i když prodejnu máme opravdu velkou a výlohy také, myje nám je jejich firma na velmi vysoké úrovni. Ráda bych taky ocenila, že i přes problémy, které tady občas dělají pánové z ochranky, to jejich firma nevzdává a umývá nám výlohy spolehlivě již několik let. Také jsem stále trochu překvapena, že na mytí výloh používají jejich pracovníci jen jednoduché pomůcky, nic složitého, dokonce prý ředí vodu na umývání jen s jarem.

Možná i proto nemáme na sklech pak žádné fleky. Skla se nám přece jen špiní rychle – kolem výloh chodí spousta dětí a jak vidí hračky za sklem. Asi si to dokážete sami představit. Nicméně po každém umytí výloh je výsledek opravdu znát.

Takže závěrem bych ráda zopakovala, že náš obchod je s mytím od firmy A SERVIS LIPKA spokojen. Nepotřebujeme měnit.

Na koho se spolehnout při odstraňování plísně, graffiti, tagů? Protiplísňový nátěr Praha 2

Dobrý den, musím se s vámi podělit o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., graffiti, plísně, odstraňování Praha 2, která se zabývá i odstraňováním graffiti. Právě díky této službě jsem se s nimi seznámil, protože jsem se jednou na našem domě objevil nevkusný nápis s obrázkem dohromady od nějakého pouličního vandala, který zřejmě v noci neměl nic lepšího na práci. Ale rozhodně jsem se nehodlal smířit s tím, že by to tam zůstalo.

Proto jsem zavolal do této firmy a domluvil se s nimi na nejbližším možném termínu. Když přijeli, pustili se do práce a musím říct, že jsem žasnul, protože jsem se bál, že graffiti nepůjde odstranit úplně, ale přesvědčili mě o opaku. S jejich zaměstnanci jsem spokojený stejně tak jako s výsledky jejich práce.

Nikdy jsem s nimi neměl žádný problém, ba naopak, jedná se o velmi slušné, milé a profesionální lidi, na které je spolehnutí ve všech ohledech, nikdy nedošlo k žádným zmatkům, ani přesouvání termínů.

Proto bych chtěl všem jejich službu odstraňování graffiti Praha vřele doporučit. Tato společnost dále nabízí spoustu dalších úklidových služeb, což také oceňuji, protože když potřebujete i něco dalšího, nemusíte zbytečně hledat někoho dalšího a podstupovat riziko, že nebudete spokojeni, ale máte vše při jednom se zárukou kvality.

Jediné, co by mohlo někomu vadit, je vyšší cena za využití jejich služeb, ale to pro mě není nijakou překážkou. Za kvalitní služby nemám nejmenší problém si připlatit. Navíc cokoliv, co udělají, dělají opravdu kvalitně, takže vše vydrží čisté dlouho a vy se pak už tím nemusíte prakticky zabývat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *