Dřevěná svítidla jsou tu! Uchvátí Avilo, Rolio nebo Kavia i vás?

Pokud patříte mezi milovníky moderního stylu, elegance a přírodních materiálů, potom by vás měla rozhodně zajímat vysoce designová dřevěná svítidla. Jsou novinkou na českém trhu a překvapují svým provedením. Co na ně říkáte? Zalíbí se i vám?
 
Netradiční použití dřeva slaví úspěch
Dřevo rozhodně nepatří mezi klasické materiály, ze kterých se svítidla vyrábějí. Proto nová svítidla, které na trh uvedl výrobce MKDesign, sklízí tak velký úspěch. Došlo totiž k propojení přírody a moderního designu. Svítidla se mohou stát výraznou ozdobou domácností. Hodí se zejména do obývacích pokojů, kde je potřeba vytvořit příjemnou a klidnou atmosféru. Své využití dřevěná svítidla jistě najdou i v reprezentačních prostorách hotelů či kanceláří, skvěle se hodí i do restaurací nebo kaváren. Úžasně vypadá, pokud zkombinujete několik světel a zavěsíte je do různých výšek.
 
Ve třech různých provedeních 
MKDesign nabízí dřevěná svítidla ve třech variantách – Avilo, Rolio nebo Kavia, které se od sebe liší barvou a tvarem. Svítidlo Avilo má oblý tvar připomínající protáhlou kouli. Rolio má tvar válce a svítidlo Kavia připomíná kužel. Okolo světelného zdroje jsou umístěné dřevěné lamely. Toto spojení vytváří měkké a neoslňující osvětlení interiéru. Vybírat je možné z tmavé nebo světlé – přírodní barvy. Všechna svítidla mají regulovatelnou výšku do maximální délky 1m. Lamely jsou vyrobeny z vysoce kvalitního březového dřeva.
 

Stropní svítidlo 8944-4CC

 

svetlo

Závěsné svítidlo 4308-16BK

 
svetlo
 

Zápustné svítidlo 2353-40CR

svetlo

 

 

Závěsné svítidlo 1173-3CC

svetlo


Designová dřevěná svítidla najdete v nabídce na www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *