Firma pro čištění koberců a skvrny od akrylové barvy v Praze 2

Jsem tvořivý typ. Ráda si pro sebe ve volném čase hledám nějaké kreativní zabavení. Nejraději se uvelebím v pokoji na koberci, kde mám spoustu místa, a tvořím. Při takovéto poslední příležitosti jsem spotřebovala spoustu akrylové barvy. Vzhledem k tomu, že pracuji na koberci, dávám si vždy velký pozor na to, aby nic neskončilo na něm. Tentokrát se mi to ale moc nepovedlo a trocha akrylové barvy se dostala i do hloubky koberce.
 

Nejprve to sice nevypadalo tak hrozně, ale po mém zběsilém zásahu se snahou skvrnu vyčistit, to už vypadalo hůř. Skvrnu jsem tedy nevyčistila. Ani jsem netušila, jestli je to ještě vůbec možné. Vypadalo to, že už se z místa nehne. Požádala jsem tedy ještě pár kamarádek o zoufalou radu a situace začala vypadat zase slibně.

 

Pozitivnější pohled na věc mi přinesla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Praha 2. Dozvěděla jsem se, že tato firma je odborník na čištění koberců, navíc nabízí své služby za velmi přijatelné ceny, což mě nadchlo. Ráda jsem se s touto firmou dohodla na termínu čištění.

 

Přemýšlela jsem, jestli už si nenechám jednorázově vyčistit i koberec celý, ale nakonec jsem si řekla, že firmu nejprve vyzkouším a pak se uvidí. Na čištění koberců používají tzv. strojovou metodu, což pro mě byla španělská vesnice, ale údajně se jedná o nejkvalitnější metodu vůbec. Opravdu mě překvapilo, jak lehce si se skvrnou poradili. Bála jsem se, že po vpití a zaschnutí barvy se skvrny už nezbavím, ale stalo se.

 

Firma A SERVIS mi předvedla svoji mimořádnost a já teď vím, že příště jim svěřím koberce klidně v celém domě.

 

 

Na mytí oken a čištění podlah Praha 2

 

Naskytla se mi příležitost odstěhovat se od rodičů (ne, že bych s nimi špatně vycházela, to ne, ale přece jenom ve dvacetipěti letech už člověk přece jen chce stát na vlastních nohách) a povedlo se mi levně koupit krásný byt v hezké lokalitě. Byl v perfektním stavu, takže jsem nemusela nic rekonstruovat, minimálně ne z těch podstatných drahých věcí. Jediné, co bylo potřeba, tak provést generální úklid v podobně čištění podlah, ale hlavně mytí oken, protože byla docela umatlaná.

 

 

 

A s tímto mi pomohla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.mytí oken Praha 2, výškové práce, čištění fasád. Našla jsem si je na internetu, protože je lidi na diskusních fórech a tak podobně vychvalovali a já se k nim hned přidám. Okna umyli perfektně, podlahy samozřejmě taky, a já jsem vážně nadšená. Já bych se s tím vším štvala klidně celý den, ale takového výsledku bych nedosáhla. To si za to radši zaplatím, zvlášť, když vezmu, že to nebylo ani nijak extra drahé.

 

A abych se už o okna nemusela starat, dali mi na skla nano impregnaci GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, a hlavně jejich službu mytí oken a čištění podlah Praha, protože odvedli fakt skvělou práci a mně tím tak ušetřili hromadu času.

 

Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediný problém – přišli včas, práce odvedli dobře. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže jsem nemusela hledat na úklid dvě rozdílné firmy zvlášť, ale mohla jsem to vzít hezky při jednom.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *