Foukaná izolace je stále populárnější

blown-in-attic-insulation
Pokud bychom se zajímali o růst popularity v oblastech jednotlivých izolací, tak foukaná izolace si zaslouží největší pozornost. V tomto článku si prozradíme, jaké důvody vedou k její oblíbenosti a proč by měla být vhodná i pro vás. Foukaná izolace se řadí mezi klasické stavební tepelné izolace, ovšem liší se ve způsobu aplikace. Foukaná izolace se provádí za pomocí speciálního zařízení, čímž dochází k velmi výraznému urychlení práce. Jedná se tedy o chytrý technologický postup, který šetří nejen vaše peníze, ale také čas. Výsledné zateplení budovy je na vysoké úrovni, to jsou hlavní důvody, proč se k foukané izolaci uchyluje stále větší počet stavitelů.
 
Typy foukané izolace
Foukaná izolace je vyrobena celkem ze tří typů materiálů. Jsou to celulóza, minerální vlna a plystyrén. O tom, jaký materiál se použije ve vašem případě, rozhodují ucelené informace o objektu. Především pak o materiálu, z kterého je zhotoven. Každý z těchto typů foukané izolace má své specifické vlastnosti s ohledem na propustnost zvuku, tepla a odolnost proti prohoření.
 
blown-in-attic-insulation
 
Foukané izolace jsou populární proč?
Oblíbenost foukané izolace je nevyvratitelná. Jde o skvělý technologický postup, který dokáže vyplnit veškerý prostor a zvýšit tak jeho tepelně izolační vlastnosti na maximum. Aplikace foukané izolace je mnohonásobně rychlejší, tím se tedy snižují náklady na realizaci a pronájem dělníků a navíc ušetříte nemalé množství času.
Foukaná izolace navíc neomezuje provoz ostatních řemesel. Kvalitně odvedená aplikace izolace se může pochlubit výtečnou odolností proti prohoření a navíc budete dokonale ochráněni před případnými škůdci. Určitě znáte klasický odpad a odřezky poletující kolem staveniště. Při aplikaci foukané izolace se nemusíte obávat. Práce je čistá a bez jakéhokoliv odpadu.
 
Pokud tedy hledáte dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci, která vám poskytne až o 40% vyšší tepelně izolační vlastnosti oproti klasickým izolacím na bázi minerálních vláken a navíc nabídne celou řadu doprovodných výhod, je foukaná izolace tím nejlepším řešením.
Pokud vás zajímají i další cenné informace o foukané izolaci, navštivte internetové stránky poskytovatele služby na internetové adrese www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *