Nestihli jste nakoupit střešní okna Fakro v akci? Je prodloužena až do 30. Listopadu 2014!

Unikátní akce společnosti Fakro s názvem Dopřejte si kvalitu od Fakro se v průběhu svého trvání setkala s velkým ohlasem od zákazníků. Jednalo se o akci, kdy při nákupu střešních úsporných oken Fakro byl nabízen bonus v podobě vrácení finanční částky. A rozhodně se nejednalo o zanedbatelnou částku, protože bylo možné získat zpět až 9 000Kč. Akce měla původně končit již 16.9.2014, ale společnost se jí rozhodla prodloužit až do 30.11.2014.
 
fakro
 
Představení akce
Pojďme si nejprve představit, o jakou akci se jedná. Akce Dopřejte si kvalitu od Fakro se vztahuje na nákup střešních oken Fakro s vysoce úsporným energeticky úsporným zasklením. Okna s vysoce energetickým zasklením přinesou do vašich domácností velké množství výhod, největších samozřejmě v podobě finančních úspor. Konkrétně střešní okna Fakro i snadné a bezpečné ovládání. A Fakro nyní nabízí i další podobu finančních úspor a to vrácení peněz za nákup. Při nákupu oken z nabídky stačí jen vyplnit formulář, který najdete přímo na stránkách společnosti a zažádat o vrácení finanční částky. Ta může být až 9 000Kč.
 
Na jakou výši finanční částky budete mít nárok?
Výše vrácené finanční částky je závislá na druhu zakoupených oken a jejich počtu. Celkem je možné slevu v podobě finančního bonusu využít na 3 typy střešních oken se zasklením pomocí trojskla nebo čtyřskla. Konkrétně se jedná o kyvná střešní okna se zasklením U5, výklopně-kyvná střešní okna se zasklením U5 a Super energeticky úsporná střešní okna FTT U6 a FTT U8. Za nákup kyvného okna dostanete zpět 1 000Kč, za výklopně kyvná je bonus 1 200Kč a za okna FTT U8 nebo FTT U6 je má vrácený finanční bonus hodnotu 1 500Kč. Slevu můžete uplatnit až na 6 oken, což znamená, že Fakro vám může k nákupu opravdu vrátit celých 9 000Kč.
 
Jak zažádat?
Žádost o bonus v podobě vrácení určité finanční částky za nákup je velmi jednoduchá. Stačí nejprve koupit střešní okna Fakro u vybraných prodejců, uschovat fakturu a stáhnout si přihlašovací formulář. Ten je třeba vytisknout a řádně vyplnit. Po vyplnění zaslat na adresu firmy Fakro a do 30-ti dnů od zaslání správně vyplněných žádostí bude příslušná finanční částka zaslána na váš účet. Kontaktní údaje firmy jsou –
FAKRO CZECH s.r.o.
Ostravská 555/24
737 01 Český Těšín
 
Detailní informace najdete přímo na www.fakro.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *