Nový web společnosti SOLODOOR usnadní výběr dveří a funkce geolokace vás zavede do nejbližší prodejny

solo
Společnost SOLODOOR připravila pro své zákazníky zcela nové webové stránky svěžího moderního vzhledu, kde si nejen snadno a rychle pomocí interaktivních programů vyberete nové dveře a zárubně, ale díky geolokaci, tedy přesnému zaměření vaší aktuální polohy, vás web SOLODOOR nasměruje k nejbližšímu prodejci. Může být pořízení nových dveří snad ještě jednodušší? Vše vyzkoušíte na www.solodoor.cz.
 
Dnes všichni sázejí na dvě věci – jednoduchost a funkčnost. I to bylo impulzem pro společnost SOLODOOR, aby redesignovala své webové stránky na nové, přehlednější, v jednoduchém a čistém designu. Jejich funkčnost se pak ukrývá v interaktivních pomůckách – konfigurátoru, vizualizaci či geolokaci, které usnadní volbu nových dveří natolik, že je jednoduše a rychle vyberete, vyzkoušíte v interiéru i objednáte několika kliknutími z pohodlí domova. Protože zákazníci společnosti SOLODOOR sahají i za hranice České republiky, jsou nově webové stránky www.solodoor.cz k dispozici hned v několika jazycích: mimo češtiny také ve slovenštině, němčině a angličtině.
 
soloNAKLIKEJTE SI NOVÉ DVEŘE
Chytrý konfigurátor na www.solodoor.cz vás povede postupně od výběru modelové řady, konkrétního modelu, povrchové úpravy dveří či prosklení po volbu parametrů dveří – rozměry, provedení (dveře standardní, posuvné, bezfalcové apod.), orientace (levé nebo pravé) a výběr doplňků. K vybranému modelu lze přidat také zárubně. Výslednou sestavu pak aplikace vyobrazí spolu s cenou a možností nezávazné poptávky. Zde se pomocí funkce geolokace (zaměření polohy dle IP adresy či volby jazyka) zobrazí nejbližší prodejní studia, do vybraného se poptávka odešle. Nebo lze zvolit jakékoliv jiné studio, které se zobrazí na mapě. V konkrétní prodejně pak už poradí s případnými dotazy i dokončením objednávky.
 
2JE VAŠE VOLBA SPRÁVNÁ?
Druhým šikovným programem, který výrazně zjednoduší výběr dveří, je prostorová vizualizace. Stačí na solodoor nahrát fotografii vlastního interiéru, zvolit nejvhodnější dveře, které k vám domů doslova „zapadnou“ a pak už pokračovat v konfigurátoru k nezávazné objednávce. Vizualizace nabízí také 8 již přednastavených interiérů, kde lze měnit barvu stěn i podlahu a pak navolit dveře dle svých představ. Výslednou reálnou podobu prostoru si můžete uložit do počítače, zaslat známému e-mailem nebo dokonce sdílet s přáteli na Facebooku a svůj výběr s nimi prodiskutovat.  
S webovými aplikacemi společnosti SOLODOOR bude výběr dveří hrou i hračkou zároveň. Konfigurátor i vizualizace jsou propojené, komunikují spolu, vždy se můžete vrátit o krok zpět, měnit parametry, barvy, modely a dovést tak svou volbu k dokonalosti.  Více informací, chytré interaktivní programy a kompletní přehled produktů naleznete na  www.solodoor.cz.
  
Společnost  SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní. Založena byla roku 1997 jako nástupnická organizace Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. Objem výroby v současné době činí více než 250 tisíc interiérových dveří a 80 tisíc obložkových zárubní ročně. Společnost zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a patří mezi největší zaměstnavatele regionu. Kromě jiného se může pyšnit i známkou kvality CZECH MADE, oceněním, které zohledňuje nejen kvalitu výrobků, ale i působení firmy na životní prostředí, spotřebu energií či péči o zaměstnance. Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *