Rolovací garážová vrata jsou oblíbená ve firmách i pro garáže rodinných domů

Tento typ garážových vrat nachází uplatnění v širokém spektru. Rolovacím systémem garážových vrat mohou být vybaveny firemní haly, sklady i garáže v rodinných domech. A ve všech oblastech se také velmi hojně využívají. Lamely garážových vrat jsou k sobě spojené a při otevírání se navíjejí na hřídel do připraveného pouzdra. Zabírají minimální prostor a při jejich otevírání je možné zajet přímo k lamelám. Jediné, co je zapotřebí, je více místa nad vrchní částí vrat.

 

Rolovacím vratům nevěnují výrobci takovou pozornost

Většina výrobců a prodejců garážových vrat na našem území se soustředí spíše na výrobu a prodej ostatních druhů garážových vrat. Sekční garážová vrat a výklopná tvoří mnohdy hlavní část nabídky a rolovací modely jsou zastoupeny pouze okrajově. Tím pádem není možnost takového výběru. I na našem trhu se ale najdou výrobci, kteří věnují všem typům garážových vrat stejnou pozornost a také v oblasti rolovacích vrat dokáží nabídnout zákazníkům kompletní sortiment. Mezi takové výrobce se řadí například Almna s.r.o.


Popis rolovacích vrat od Almna s.r.o.

Rolovací garážová vrata od společnosti Almna s.r.o. jsou nazvána ALMEROL. Tento typ vrat lze vybírat v různém provedení lamel, které mohou být plné, prosklené nebo vyplněné pěnovým polyuretanem. Takto vyplněné lamely jsou schopné dosahovat vyšších izolačních vlastností, což je u moderních rodinných domů velmi důležité. Lamely se navíjí do hliníkové schránky, která je umístěna nad vrchním otvorem vrat. Tato schránka je také vybavena hřídelí s elektrickým pohonem. Dále se vrata skládají z vodících lišt, které zajistí posuv lamel a jejich správné roztažení.

 

Jak si vedou rolovací vrata v porovnání s ostatními modely?

Samozřejmostí je, že tento typ vrat lze vyrobit a dodat přesně podle požadovaných parametrů stavebního otvoru. Jsou odolné proti poškození i proti případnému vypáčení od zlodějů. Hliníková konstrukce nabízí odolnost a dlouholetou životnost s minimálními nároky na údržbu. Montáž vrat lze provádět do otvoru, před otvor i za něj. A v případě poškození některých dílů rolovacích vrat lze jednotlivé části vyměnit.

Detailní informace a nabídku najdete na www.almna.czPřidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *