Foukaná minerání izolace se na půdách skutečně vyplatí! Proč?

Jak správně zateplit rodinné domy a na které části se zaměřit nejvíce? To jsou v moderní architektuře asi nejčastější otázky. Kvalitně provedená izolace může výrazně snížit náklady za vytápění rodinného domu a zvýšit i komfort jeho plného využívání. Jednou z nejčastěji využívaných metod současnosti je zateplení stropů zapomocí foukané minerální izolace. Na tento druh zateplení patří na našem trhu mezi nejzkušenější společnosti Foukané izolace s.r.o. Proč se vyplatí investovat do této moderní technologie?

 

Vysoká efektivita zateplení

Izolace stropů rodinných domů je naprosto ideální řešení, když chcete izolovat na ideálním místě. Správně izolovaný strop dokáže ušetřit až 30% ze současných nákladů na vytápění. Ptáte se jak? Teplý vzduch má menší hustotu a podle základních fyzikálních vlastností stoupá pouze vzhůru.

Zateplený strop vytvoří pro teplý vzduch skutečnou překážku, skrze kterou nepronikne a ohřátý vzduch se tak mnohem déle udrží v obytné místnosti. Nižší intenzita vytápění znamená mnohem nižší náklady. Izolované stropy ale oceníte i v létě, kdy naopak brání přehřívání domů a udržují v obytných místnostech opravdu příjemné klima.

Kvalita moderního materiálu i rychlost aplikace

Technologie foukané izolace má pro vás i mnohé další výhody. Materiál je uskladněný v nákladním automobilu, který zaparkuje u vás před rodinným domem. Z automobilu se natáhne na půdu domu hadice, kterou obsluhuje pouze jediný pracovník. Materiál se pneumaticky přesouvá z hadice přímo na vaší půdu. Pracovník se stará o správnou aplikaci izolace. Nikde v domě nevzniká žádný nepořádek ani případný ruch. Celý proces je velice rychlý – průměrný rodinný dům je zateplen za 3- 4 hodiny.

Foukaná minerální izolace vytvoří na jakékoliv půdě souvislou vrstvu izolačního materiálu, ať už jsou s její pomocí zateplované plochy nebo dutiny. Materiál se dostane i o těžko přístupných míst a vytvoří vrstvu bez tepelných mostů, takže teplo nemá kudy unikat. Foukané izolace s.r.o. garantují minerální izolaci, která je nesléhavá, odolává vlhkosti i případnému požáru, má skvělé izolační vlastnosti, je odolná proti plísním, škůdcům i nepříjemným hlodavcům. Navíc na všechny druhy realizací společnost standardně poskytuje záruku v době trvání 60 měsíců, u novostaveb dokonce prodlouženou na 120 měsíců.

Podrobnější informace najdete na www.foukaneizolace.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *