Garážová vrata Hörmann jako maximálně funkční ozdoba vaší garáže

Pokud chcete mít auto v bezpečí, musíte mít kvalitně zabezpečenou garáž. Současně ale musíte myslet i na estetickou funkci, protože garáž je součást vašeho domu. Pokud chcete v obou případech jistotu nejvyšší možné kvality, měla by vás zajímat garážová vrata značky HÖRMANN.

Jednička na evropském trhu
Značka HÖRMANN působí na trhu již více než 75 let, za tuto dobu se stala jedničkou mezi výrobci garážových vrat na evropském trhu a stala se symbolem kvality a moderního designu garážových vrat. Značka HÖRMANN používá k výrobě garážových vrat prvotřídní materiály, snaží se o jejich maximálně funkční řešení a díky tomu může nabídnout hned několik typů vrat, která vynikají zpravováním i doplňky, které je k nim možné mít.

 vratavrata

Rolovací vrata RollMatic jako první důkaz
Mezi top produkty patří vysoce praktická Rolovací garážová vrata RollMatic. Tato vrata jsou vhodná pro všechny, kdo potřebují ušetřit místo před garáží i v ní. Výhodou rolovacích vrat je to, že můžete s autem zajet až přímo k nim a nemusíte řešit dostatek místa pro jejich otevření. Rolovací vrata nezabírají ani místo u stropu garáže, takže tím šetříte další místo. Pro profil vrat RollMatic byl použit jakostní hliník, takže se vyznačují velkou odolností a současně i moderním vzhledem. Navíc jsou vrata vybavena moderní technikou pohonů Hörmann, takže je jejich ovládání velmi snadné a pohodlné. Pohon vrat je umístěn mimo konzolu a tak je snadno udržovatelný. Pohon je tichý. Kromě toho je součástí vrat i vnitřní spínač a osvětlení garáže, které jsou součástí ovládací skříně.

Variací je mnohem více
Kromě toho nabízí HÖRMANN i vrata v dalších typech provedení. Jsou to například výklopná vrata Berry, které je možné mít ve více než dvaceti motivech z oceli nebo dřeva. Dále také sekční garážová vrata, která je možné mít i s prosklením DURATEC® odolným proti poškrábání a další.

Více informací najdete na www.altoma.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *