Moderní střešní krytina je z lehkých plechů

Trendy v oblasti stavebnictví se stále mění. Stejné je to i se střešními krytinami. Zatímco ještě před několika málo lety jsme si mysleli, že pálené betonové tašky budou nejvhodnějším druhem střešní krytiny po několik desítek let, dnes už situace vypadá zase jinak. Může za to především nárůst obliby střešních plechových krytin.

plechová střechaJaké výhody s sebou přináší plechové střešní krytiny?
Plechové střešní krytiny jsou v současnosti oblíbené hned z několika důvodů. Mezi hlavní důvody patří skvělý vzhled, lehkost, příznivá cena a odolnost. Řeč je zejména o velkoformátových střešních krytinách, které se vyrábí v mnoha variantách. Vzhled těchto střešních krytin je unikátní a některé druhy jsou k nerozeznání od klasických tašek. Když se k tomu ještě přidá kvalitní výrobní materiál a povrchová úprava, dostane se na vaši střechu opravdový skvost. Přesně takové druhy plechových střešních krytin najdete na stránkách stavbaonline.cz.

Na stavbaonline.cz najdete kvalitu, odolnost a zkušenosti
Ptáte se, jak mohou internetové stavebniny zaručit, že nabízená plechová střešní krytina je opravdu tak kvalitní? Odpověď je jednoduchá. Protože zde je v nabídce plechová střešní krytina SATJAM. Společnost SATJAM má s výrobou plechových střešních krytin více než 40 let zkušeností. Materiály nakupuje výhradně od předních evropských výrobců válcovaných plechů a opatřuje je nadstandardní povrchovou úpravou. Na stránkách stavbaonline můžete nalézt celkem 3 odlišné druhy střešních krytin SATJAM. Konkrétně se jedná o SATJAM Roof Classic,  SATJAM Grande Plus a SATJAM Rapid. Všechny druhy jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Každý druh má odlišný tvar i vzhled. I přes nepochybnou a vysokou kvalitu plechových střech SATJAM je můžete na stránkách stavbaonline.cz najít za velmi příznivé ceny.

 Detailní popis a fotky naleznete na www.stavbaonline.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *