Hledáte kvalitní a elegantní interiérové dveře? Zaměřte se na SOLODOOR!

Správný výběr interiérových dveří má velký vliv na eleganci a efektivitu využívání celé domácnosti, ať už se jedná o rodinné domy nebo byty. Na trhu v současnosti můžeme najít stovky různých variant provedení dveří od desítek výrobců. Interiérové dveře by měly být hlavně propojením kvalitní výroby a elegantního designu. Ne všechny značky ale obě tyto přednosti dokáží propojit. Jestliže hledáte do svého interiéru kvalitní dveře, nemusíte hledat u zahraničních výrobců, ale spolehnout se můžete i na české značky. Například na SOLODOOR.

 

Přední český výrobce dveří a zárubní

Společnost SOLODOOR na českém trhu není žádnou neznámou firmou. Naopak se jedná o předního českého výrobce, specializovaného na interiérové dveře a zárubně. Na trhu se pohybuje již od roku 1997 a od doby svého založení si buduje stále silnější pozici. Velký vliv na jejím současném postavení má především neustálá snaha o vývoj inovací pro různé systémy dveří. Inovace se týkají jak kvality dveří, výrobních technologií a materiálů, tak jejich designu.

 

SOLODOOR jsou naprosto ekologické

Produkty SOLODOOR také kromě vysoké konstrukční kvality a moderního vzhledu nabízí také další přednosti. Jednou z nich je například naprostá nezávadnost dveří a zárubní. U některých výrobců se ve dveřích můžete setkat se zdraví škodlivými formaldehydy, těžkými kovy nebo chlor-organickými sloučeninami. Ve dveřích SOLODOOR žádné takové látky nenajdete. Právě proto také disponují certifikátem Ekologicky šetrný výrobek. Můžete vybírat klasické dveře, posuvné dveře a stovky variant desénového provedení.

 

Nadstandardní služby

SOLODOOR nabízí svým zákazníkům nejen nadstandardní produkty, ale také některé nadstandardní služby. Poskytuje například komplexní odborné poradenství při výběru dveří a obložkových zárubní. Každý interiér totiž má svá specifika a každý zákazník má jiné nároky. Je tedy důležité, aby byly interiérové dveře vybírány individuálně na základě zjištěných faktů. Po odborném poradenství také nabízí SOLODOOR profesionální realizace obložkových zárubní a dveří.

 

Detailní informace o SOLODOOR najdete přímo na www.solodoor.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *