Proč plastová okna stále vládnou českému trhu?

Rok od roku roste obliba dřevěných oken, přesto jsou ale plastová okna stále žádaná a na českém trhu dominují. Důvodem je příznivý poměr ceny a kvality, ale to zdaleka není jediný důvod. Plastová okna jsou velice oblíbená také kvůli tomu, že jsou prakticky bezúdržbová, kromě běžného omytí a péče o kování není třeba zabývat se nějakou speciální údržbou jejich povrchu, jako je tomu u dřevěných oken.

 

Plastová okna mají řadu výhodných vlastností

Plastová okna jsou vyráběna z kvalitních plastových profilů, které v kombinaci s vhodným izolačním zasklením poskytují výborné tepelně izolační vlastnosti, díky kterým je dosaženo úspory za vytápění. Plastová okna by měla být osazena kvalitní pozinkovanou ocelovou výztuhou, případně musí být jinak konstrukčně zajištěna jejich dostatečná tvarová stabilita. Z plastových profilů lze vyrábět i moderní prvky jako jsou posuvné systémy, atypické tvary oken nebo rohová okna. Uspokojí tak požadavky všech typů staveb tj. jak rekonstrukcí, tak i moderních bytových a komerčních domů. Předním výrobcem plastových oken v ČR je značka VEKRA, která na zdejším trhu působí více než 20 let.

 

Nabídka plastových oken VEKRA uspokojí každého zákazníka

Značka VEKRA vyrábí plastová okna v několika produktových řadách. Najdete v ní plastová okna vhodná zejména pro použití při rekonstrukcí domů a bytů, ale uspokojí také ty, kteří hledají řešení pro pasivní dům. Plastová okna VEKRA jsou vyráběna z kvalitních německých profilů třídy A.

 

Plastová okna dokáží imitovat vzhled jiných materiálů

Pokud se vám líbí elegantní vzhled dřevěných oken a struktura přírodního dřeva, ale bojíte se péče o lazuru dřevěných oken, můžete zvolit plastová okna v dekorech dřeva. Na výběr je celá řada odstínů, které věrně napodobí vzhled dřeva. Stále větší oblibě se ale těší odstíny šedé, které imitují hliníková okna a vycházejí tak vstříc požadavkům na moderní design.

Detailní nabídku najdete na www.vekra.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *