I do dřevostaveb se hodí nerezová zábradlí

Je součástí vaší dřevostavby rodinného domu i schodiště a nejste si jistí, jaký druh zábradlí si na schodiště pořídíte? V první řadě vás asi napadne dřevěné, ale nutnost to není. Je nutné, aby zábradlí ve dřevostavbách byla dostatečně elegantní, nejlépe z přírodního materiálu, s jednoduchými čistými liniemi a samozřejmě s odolností proti opotřebení a poškození. Všechny tyto parametry nerezová zábradlí dokonale splňují.

 

Kde vybrat? Zábradlí JAP je jistota kvality!

Pokud se pro výběr nerezového zábradlí rozhodnete, měli byste volit nákup od specializovaných výrobců. Důvodů je hned několik. U kvalitních specializovaných výrobců máte záruku provedení kvality. Zázemí stabilních společností je ideálním prostředím pro vývoj a výrobu kvalitních produktů. A JAP se mezi kvalitní a stabilní společnosti jistě řadí. Ve výrobním programu mají nerezová zábradlí své podstatné místo a jsou nabízeny v mnoha různých variantách provedení.


Stavebnicové systémy nerezových zábradlí

Společnost JAP se v této oblasti specializuje na stavebnicové nerezové zábradlí, jeho vývoj a výrobu v několika různých provedeních. Stavebnicové nerezové systémy mají hned několik výhod. Mezi ty hlavní se řadí cena, která je nízká. Další výhodou je několik možností a variant provedení v závislosti na tvaru schodiště i na designu interiéru. Madla u zábradlí je možné vybrat třeba z masivního dřeva, které s nerezem skvěle ladí. Šikovný kutil s kvalitním nářadím a smyslem pro přesnost dokáže realizace zábradlí JAP vlastními silami. Jednotlivé komponenty do sebe totiž ideálně zapadají a není třeba nic upravovat, jen skládat do sebe.

 

Lankové, skleněné, nebo prutové výplně?

Velmi důležitou součástí systémů zábradlí nejsou jen sloupky a madla, ale především výplně mezi jednotlivými sloupky. I v této oblasti nabízí JAP hned několik řešení. Prvním z nich jsou lankové výplně, které jsou tvořeny speciálně uchycenými nerezovými lanky a chrání prostor mezi sloupky. Dalším druhem jsou prutové výplně, které jsou tvořeny nerezovými tyčkami. Jednotlivé pruty mohou být v prostoru mezi sloupky montovány vertikálně i horizontálně. Posledním nabízeným druhem jsou skleněné výplně zábradlí. Samozřejmě z odolného bezpečnostního skla. Jednotlivé druhy výplní se dají i vzájemně kombinovat, podle vašeho přání a uvážení.

 

Detailní nabídku najdete na www.zabradli-jap.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *