Ideální stavební partner – Ekonomické stavby s.r.o.

Společnost Ekonomické stavby patří mezi největší stavební společnosti na českém i zahraničním trhu. Svým klientům nabízí mnoho různých programů, ve kterých nalezne každý zajisté takový, který mu bude vyhovovat a s nímž pak postaví nový rodinný dům přesně podle svých představ.


Z nabízených programů si vybere každý
Aby se klienti mohli správně rozhodnout, jakým způsobem a za jakých podmínek budou svůj dům stavět, nabízí společnost Ekonomické stavby šest sekcí programů. Mezi ty nejdůležitější programy patří programy z kategorie financování stavby, přípravy stavby a stavby samotné. Dále jsou to pak programy doplňkové a speciální. Nabízené programy lze využít buď samostatně nebo je různě kombinovat.

Kvalita, jistota a spokojenost patří ke standardu společnosti Ekonomické stavby.

Kvalita

Společnost Ekonomické stavby pro své klienty vybírá jen to nejkvalitnější, co je v současné době na trhu k dispozici. Cílem je nejen vysoká kvalita domů, ale i vysoká kvalita doprovodných služeb. Dřevostavby v nabídce této společnosti nenaleznete. Experti Ekonomických staveb zkoumali všechny dostupné technologie, materiály a jejich vlastnosti po deseti a dvaceti letech od postavení domu a výsledkem tohoto průzkumu bylo zjištění, že nejkvalitnější domy jsou domy zděné. Proto Ekonomické stavby nabízí svým klientům právě zděné domy. Cílem Ekonomických staveb je, aby všem klientům domy sloužily k jejich plné spokojenosti.

Jistota

Ekonomické stavby mají dlouholeté zkušenosti se svými dodavateli a výrobními skupinami. Spolupracují jen s těmi nejspolehlivějšími a nejlepšími v oboru. Všichni pracovníci Ekonomických staveb pracují v úkolu a odměnu dostávají pouze za kvalitně dokončenou práci, což je pro ně velkým motivátorem a pro vás jistotou, že budou odvádět svoji práci dobře. Případné předělávky jim totiž žádné finanční ohodnocení nepřinesou. Aby stavba domu byla co nejkvalitnější, provádí na stavbě pravidelné kontroly. Nezávisle na sobě je provádí manažer stavby, výrobní ředitel a tým hlavního stavebního dozoru.

Spokojenost

Stavební společnost Ekonomické stavby se od samého založení v roce 1998 zaměřuje na vysokou kvalitu a šíři v oblasti výstavby zděných rodinných domů. Každoročně realizují a předají kolem 400 rodinných domů v České republice. ES byly v loňském roce zařazeny mezi 100 nejstabilnějších společností v ČR s ratingem AA-vynikající. To značí stabilitu a dlouhodobou prosperitu společnosti na nejvyšší možné úrovni. Stabilita a spokojenost je pro klienty Ekonomických staveb z dlouhodobého pohledu velmi důležitá. Součástí dodávky domu je samozřejmě i poskytování záručního a pozáručního servisu. Cílem ES je umožnit bydlení ve vlastním rodinném domě co nejširšímu okruhu zákazníků. Nabídka služeb, které jsou důležité pro stavbu domu, je široká. Počínaje individuálním projektem, vyřízením stavebního povolení, zajištěním financování stavby a konče samotnou realizací. Co se týká ceny rodinných domů, i ty jsou pro klienty příznivé.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *