Interiérové dveře jako unikátní designový prvek! Jaké vybrat?

Pokud zařizujete bydlení, musíte si uvědomit, že dávno jsou pryč doby, kdy dveře plnily pouze praktickou funkci. Pro moderní bydlení jsou dveře důležitou součástí interiéru. Na jejich provedení a designu tedy rozhodně záleží. Dveře je možné perfektně sladit s podlahou, vybavením i celkovým stylem místnosti, mohou prostor opticky pozměnit a skvěle poslouží i díky přídavným funkčním prvkům. Jaké dveře se v interiéru právě „nosí“?
 
Čistá linie s hladkým detailem – je to pravé!
V jednoduchosti je krása, to je zákon, kterým se řídí výrobci interiérových dveří. Mezi neoblíbenější výrobce interiérových dveří, který mají styl patří společnost SOLODOOR, která pro letošní rok připravila novinku, kterou dříve mohli vyrobit pouze truhláři u dveří z masivu.  Jedná se o jedinečné dveře SIMA se zapuštěnými rámečky prosklení. Krásný řemeslný detail, nyní vyráběný již sériově, má kromě své jedinečné estetické funkce také praktické výhody – jen tak něco se za zapuštěný rámeček dveří nezachytí. Navíc v kombinaci z bezfalcovou variantou dveří bude vše splývat v jedné rovině i spolu se zárubněmi.
 
Návrat k přírodě
Krása skutečného dřeva prostě nikdy neomrzí. I toho si společnost SOLODOOR všímá a nabízí proto mnoho svých modelů dveří v dekoru tuzemských i exotických dřevin. Vybírat je možné dveře s různými povrchovými úpravami jako fólie, CPL laminát, strukturovaný povrch SOLO 3D dokonale imitující dřevo či nestárnoucí dýha.
 
solo
 
Sklo přináší velkou proměnu
V moderních interiérech nesmí sklo chybět. Pokud se jedná o skolo v kombinaci s interiérovými dveřmi, je to něco opravdu krásného. Kombinace dřeva a skla je neotřelá a dodá každé místnosti na luxusním vzhledu, může prostor vkusně propojit nebo naopak elegantně oddělit použitím diskrétního, neprůhledného skla.
Společnost SOLODOOR nabízí například dveře SONET, které dokonale snoubí přírodní dekor s rovným či oblým pruhem skla v různých šířkách. V nabídce jsou také dveře CRISTAL, které jsou vhodné ve chvíli, kdy chcete prostor cíleně propojit.
 
Lakování s nápadem
Bílá barva hraje v interiérovém designu prim. Pro svou neutrálnost se hodí téměř všude. Modelová řada POLAR s exkluzivním vícevrstvým lakováním představuje jednu z nejprodávanějších řad společnosti SOLODOOR a není se opravdu čemu divit – sněhobílé dveře prostě jsou a zůstanou oblíbeným evropským trendem.Navíc společnost nabízí i bílé dveře oživit a díky nápaditým designérům vznikla originální modelová řada PRESI. Ta  kombinuje bílý lak s dekorativním dřevinovým potiskem. Pruhy či kostičky tak vnesou do interiéru neobvyklý nápad, navíc jde o ekonomickou variantu dveří.
 
Pro odvážné!
Moderní interiérové řešení si žádá i výraznější barvy, právě z toho důvodu byla designéry společnosti SOLODOOR vytvořena duhová řada lakovaných dveří RAINBOW. Zvoleny byly barvy pro odvážnější i střídmější interiéry: cappuccino, antracitová šedá, čínská červeň, petrolejová modrá či žlutá písková. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *