Příprava pokrmů znamená zvýšenou spotřebu energií, tak proč ještě utrácet za svícení?

Mnoho domácností tráví v kuchyních přípravou lahodných pokrmů i několik hodin denně. Zejména jídla z moderní gastronomie jsou náročná na přípravu a tak v kuchyních trávíme stále více času. Za tuto dobu v kuchyni dojde k mnohem vyšší spotřebě energií na provoz kuchyňských spotřebičů a robotů. V případě plynového sporáku je i větší odběr plynu. Na vaření je samozřejmě zapotřebí dostatek světla. Proto mnohdy i přes den využíváme umělé osvětlení, protože okna nejsou schopna dosáhnout optimálního světelného komfortu pro vaření. Ale takhle zbytečně utratíte peníze za zbytečné energie.
  
solPřestaňte utrácet za umělé osvětlení a přiveďte do kuchyně více denního světla
Ani v dnešní vyspělé době neexistuje žádné osvětlení, které by svými kvalitami dosahovalo vlastností přírodního svitu. Sluneční svit totiž je vyvážený a optimální pro náš zrak a žádné umělé osvětlení se mu nemůže vyrovnat. Navíc umělá osvětlení kazí náš zrak a pochopitelně za ně musíme platit. Efektivním řešením je tedy přivedení většího množství slunečního svitu do kuchyní. Samozřejmě, že vytvoření dalšího okna by znamenalo velký stavební zásah do místnosti a v mnoha stavbách ani není možné toto řešení realizovat. Naštěstí se v dnešní době dá přivést do interiéru sluneční světlo i jinými, efektivnějšími způsoby. A přesně tyto způsoby nabízí společnost WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.
 
solaSvětlovody Solatube jsou tím správným řešením
Společnost WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. se specializuje na vývoj, výrobu a realizace zcela unikátních systémů přívodu slunečního světla do interiéru. Jedná se o světlovody Solatube. Světlovody Solatube jsou promyšleným výrobkem, který dokáže přenést sluneční světlo do kterékoliv části interiéru. Na střechu rodinného domu se instaluje kupole Solatube, která má za úkol nasbírat maximální množství slunečního svitu. Sluneční světlo pak putuje dále tubusy až do stropu místnosti, kterou chcete osvětlit, v tomto případě do kuchyně. Tubusy jsou vyráběny z moderních materiálů, aby nedocházelo ke ztrátám světla. Na stropě místnosti pak budou tubusy osazeny stropním difuzérem, který se postará o dokonalé rozptýlení světla v místnosti. Stropní difuzéry jsou nabízeny v mnoha různých designových variantách a s různými funkcemi, například stmívače, pokud byste nechtěli maximální svit.
 
Kompletní informace a další možnosti využití světlovodu Solatube®‎ najdete na www.solatube.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *