Izolace stropu je správnou volbou pro snížení tepelných ztrát rodinných domů!

Jestliže vás vloni překvapily vysoké výdaje za vytápění vašeho rodinného domu i přes relativně mírnou zimu, je rozhodně správným krokem provést před letošní zimou opatření, která výdaje výrazným způsobem sníží. Vaší hlavní starostí by mělo být snížení tepelných ztrát domu. Teplý vzduch podle základních fyzikálních zákonů stoupá vzhůru ke stropu. Pokud na stropě nenarazí na tepelnou izolaci, projde konstrukcí až na půdu a téměř bez užitku zmizí. Pokud chcete snížit tepelné ztráty, je zateplení půdy tou správnou volbou.

 

Možností je více. Hlavně se vyvarujte tepelným mostům!

V současné době je možné zateplení půd rodinných domů provádět hned několika různými technologiemi i pomocí různých druhů izolačních materiálů. Každý materiál a technologie jeho aplikace má svou základní charakteristiku. Měli byste vše vybírat tak, abyste eliminovali při pokládce riziko vzniku tepelných mostů. S tepelnými mosty by celé zateplení nemělo dostatečnou účinn
ost, protože by část tepla stále unikala pryč. Je tedy vhodné vybrat takový materiál, který na půdách vytvoří vždy souvislou vrstvu izolačního materiálu.

 Ideální je technologie foukaných izolací

Jestliže se chcete při zateplení půdy vyvarovat vzniku tepelných mostů a vytvořit souvislou vrstvu izolačního materiálu, kterou teplo nepronikne, je ideální volbou technologie foukané izolace. Dokonce i v případě složitě konstrukčně řešených půd je vždy izolace souvislá. Materiál je na půdu aplikován jediným pracovníkem a nikde nevzniká nepořádek ani hluk. Pracovník obsluhuje aplikační hadici, kterou putuje izolační materiál hydraulicky, přímo z nákladního vozu stojícího před objektem.

 

Specialistou je společnost Foukané Izolace s.r.o.

Jedním z největších a nejdéle působících specialistů v tomto oboru na našem trhu je společnost Foukané Izolace s.r.o. Ta má na svém kontě více než 1 200 realizovaných projektů a dlouholeté zkušenosti s různými realizacemi. Právě zkušenosti a znalosti vždy zajistí dokonalé provedení prací. Pro zateplení jsou využívány moderní materiály s nejvyšší účinností. Zateplení půdy s pomocí společnosti Foukané Izolace s.r.o. může zajistit snížení výdajů na vytápění až o 30% a návratnost investice již za 5-6let.

 

Detailní informace o technologii a materiálech najdete na www.foukaneizolace.cz.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *