Izolace stropu, podlahy a střechy s okamžitým snížením nákladů o třetinu

Zprávy o nových technologiích v rámci zateplovacích systému s okamžitou úsporou nákladů jsou vždy předmětem velkého zkoumání. Stále existuje spousta majitelů rodinných domů, kteří zateplení fasády nebo výměnu oken oddalují z nedostatku finančních prostředků.

Výměna oken vás vyjde na něco kolem 50 tisíc a fasáda si již řekne o více jak 300 tisíc, při tom se zde v prvních dvaceti letech s návratností vůbec nesetkáte. U oken je třeba vyčkat 20 let a u zateplené fasády dokonce 30. Pokud zateplujete ve dvaceti, šetřit budete až v pokročilém věku. Podívejme se, co dokáže foukaná minerální izolace.

 

Foukaná minerální izolace Magmarelax levnou alternativou

Tyto důvody odborníky na zateplovací systémy přivedli na skvělé řešení v podobě foukané minerální izolace, kde se počáteční investice zpravidla nedostane přes 6000 korun. Foukaná minerální izolace Magmarelax spojuje jedinečné technologie společně s tradičním materiálem.

Přes to se jedná o jeden z nejefektivnějších a zároveň nejlevnějších způsobů, jak dosáhnout více než uspokojivých výsledků. Vše obstará jediný dělník a po třech hodinách odchází. Účinnost je okamžitá a návratnost se objevuje již po prvních pěti letech.

 

Izolace střech Magmarelax

Izolace střechy podléhá častým komplikacím z důvodu atypických nebo těžko přístupných míst. Foukaná minerální izolace Magmarelax si dokáže poradit prakticky s libovolným místem bez ohledu na dostupnost. Materiál se na místo určení dopravuje foukáním a následně se samovolně roztáhne do rovnoměrného a především celistvého tvaru. Při realizace tohoto systému nevznikají žádné tepelné mosty.

 

Izolace stropu Magmarelax

Pro strop je foukaná izolace naprosto nejlepší volba. Hmota se opětovně nanáší foukáním, takže je celá operace otázkou jen několika málo hodin. Z obytných místností uniká nejvíce tepla v případě, pokud dům není vybaven tepelnou izolací. Z vytápěných místností se teplý vzduch dostává právě ke tropu a odtamtud putuje bez jakéhokoliv postranního účinku do neznáma. Izolace stropu je tedy rozhodně na místě.

Izolace podlahy Magmarelax

Stropní systém zvaný Magmarelax bezesporu patří mezi nejlepší způsoby provedení tepelné izolace. Systém je opravdu lehký , takže obavy o poničení nafoukané hmoty jsou zcela zbytečné. Nášlapná vrstva OSB desek se zámkem na pero drážku a celá konstrukce je vystavena v den započatí prací.

 

Objednejte s službu zde

Pro všechny zájemce máme návod, jak si tuto službu od společnosti IPolná objednat v nezávazném režimu. Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a ten automaticky odešlete skrze online webové stránky.

Během několika málo minut se vám ozve zaměstnanec společnosti domluví se s vámi na přesném datu návštěvy, kde bude váš dům zaměřen, vyhodnocen a předložena nezávazná cenová kalkulace. Ta se samozřejmě od konečného výsledku příliš nemění

1 komentář

  1. Ing. Rostislav Oliva

    29.10.2022 at 7:13

    Jsem v nevalne fungujicim kontaku s vasi firmou.
    Expert provedl obhlidku a od te doby mesic urguji Technicke podklady a cenovoh nabidku pro kalkulaci reseni zatepleni!
    Necekam pouze ja, ale predevsim dalsi zainteresovani dodavatele ktere prubezne informuji….

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *