Jak vybírat koupelnový nábytek?

Koupelna je jedním z nejvytíženějších míst každé domácnosti. Je proto důležité, aby byla vybavena prakticky tak, aby to vyhovovalo všem členům domácnosti. Poradíme vám, na co si dát při výběru nábytku do koupelny pozor a podíváme se i na zajímavé sestavy, díky kterým bude vaše koupelna vypadat prostě dokonale.

 

Na co si musíte dát při výběru koupelnového nábytku pozor

V první řadě je to kvalita. Důležité je, aby byl koupelnový nábytek vyroben z materiálu, který odolává vlhkosti. Korpusy skříní se nejčastěji vyrábí z dřevotřísky, což pro účely koupelny plně vyhovuje. Více důležitá je kvalita dvířek skříní. Dvířka se vyrábějí většinou ze dřeva, které je ošetřeno speciálními laky tak, aby odolávalo vlhkosti. Dvířka je možné mít v lesklé nebo matné úpravě. Z praktického hlediska je lepší volit matný design, na kterém nejsou tolik vidět čmouhy. Záleží ale na vašem vkusu. Důležitá je také kvalita kování.

 

Je dobré si vše změřit!

Pokud kupujete nábytek do koupelny, musíte si rozmyslet, co vše zde chcete mít. V koupelně musí být dostatek úložného prostoru na ručníky, osušky i na kosmetiku. Vše si dobře rozvrhněte. Z hlediska designu je lepší, pokud vsadíte na sestavy nábytku do koupelny. Pokud budete kupovat každou skříňku zvlášť, rozhodně to k sobě nebude ladit.

RADA – pokud v koupelně uchováváte i chemické čistící prostředky, dejte je do skříněk, které jsou mimo dosah dětí.

 

Co frčí?

V současné době je v módě koupelnový nábytek s designem dřeva a také bílá barva. Velmi zajímavým příkladem je koupelnový set Nina. Korpus skříněk je vyroben z odolného dřeva – švestka wallis a dvířka mají bílou barvu. Skvěle se hodí i do menších koupelen. Moderní záležitostí je i Koupelnový nábytek NANCY, které je vyroben z tmavšího dřeva wenge.

Možností je samozřejmě mnohem více, stačí si vlastně jen vybrat. Super nabídku najdete na nabytek-elegance.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *