Záclony už zdaleka nejsou nejoblíbenějším stíněním interiérů

Není žádným tajemství, že moderních domácností, které využívají pro stínění klasické záclony se závěsy, neustále ubývá. Fakt, že ubývá obliby záclon ale neznamená, že látkovému stínění v interiéru už odzvonilo. Právě naopak, zájemců o látkové stínění neustále přibývá. Jen se nejedná o záclony se závěsy, ale o moderní druhy stínění, které splňují náročné požadavky na design i využití.

 

Jak vypadá moderní látkové stínění do oken?

Nejlépe si představu o tom, jak vypadá opravdu moderní látkové stínění, vytvoříte u specialisty v oboru interiérového stínění. Na našem trhu je jedním z největších specialistů společnost Unoal s.r.o. tato společnost stále sleduje nejnovější trendy v oblasti interiérového stínění a ty nejnovější prvky nabízí svým zákazníkům. Jaké látkové stínění je tedy v současnosti nejoblíbenější? Jedná se o 2 druhy.

 

Tím prvním jsou římské rolety

Římské rolety jsou látkou, která se pomocí výztuží horizontálně dělí o stejných pruhů. Díky tomu při vytahování rolety vzhůru dochází ke skládání jednotlivých částí římské rolety do sebe ve vodorovných, vždy stejných pruzích. Dokonalý design je tedy zajištěn v případě zatažené i roztažené rolety. Pokud chcete využít pro zastínění interiéru římskou roletu, budete moci vybrat z řetízkového nebo motorového ovládání. Látky rolet je hlavně možné vybírat z široké nabídky barev a tím je dokonale sladit se vzhledem interiéru.

 

Tím druhým jsou japonské stěny

Do prvků moderní architektury v rodinných domech se řadí také využití velkých oken nebo přímo prosklených ploch. S tímto prvkem se můžeme setkat na mnoha moderních novostavbách a architekti jej často využívají. A právě japonské stěny jsou ideálním látkovým stíněním těchto velkých oken a prosklených ploch. Jedná se o elegantní panelové posuvné stěny. Opět je možné jejich barvu vybírat z široké nabídky a dodat tak interiéru originální design.

 

Kompletní nabídku interiérového stínění můžete najít v nabídce produktů na www.unoal.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *