Co pomůže zvýšit komfort bydlení v rodinných domech

Vybavení rodinného domu se stále více vyvíjí k dosažení maximálního komfortu bydlení. K tomu samozřejmě patří i to, aby se rodinné domy nepřehřívaly, bránily tepelným ztrátám, se dal interiér zastínit a celý dům byl bezpečný a chránil proti zlodějům. Všechny tyto prvky komfortu v domácnostech se dají dosáhnout pořízením jediného produktu. Tím jsou kvalitní venkovní rolety.

 

Proč právě venkovní rolety?

Venkovní rolety patří v současnosti mezi nejvyužívanější druhy stínících prvků pro rodinné domy. I když je nabídka interiérových a exteriérových stínících systémů v současnosti opravdu pestrá, venkovní rolety se řadí k nejoblíbenějším. Dokáží dokonale zastínit interiér. Vzhledem k tomu, že se instalují z vnější strany oken, brání v horkých letních dnech pronikání slunečních paprsků a tím brání i přehřívání interiéru. Zatažené rolety v zimě naopak drží teplo v interiéru a brání jeho unikání. Mají pevnou a stabilní konstrukci a v zataženém stavu brání i krádežím a proniknutím do rodinných domů. To vše zvládne jediný prvek.


Venkovní rolety jsou ideálním stínícím prvkem stávajících rodinných domů i novostaveb

Využití venkovních rolet je prakticky neomezené. Dají se využít na všech druzích staveb. Není problém rolety namontovat na stávající rodinné domy i na novostavby. U novostaveb je ideální volbou zakomponovat exteriérové rolety už do stavebního návrhu. Pak se totiž dá schránka pro roletu zabudovat tak, aby nebyla vidět. Výrobci totiž vyvinuli speciální roletové překlady pro všechny typy stavebních materiálů s připraveným prostorem pro zasunutí rolety. Ani stávající stavby ale nebudou namontované rolety nijak kazit. Vzhled roletových kazet je v současnosti vyvíjen s důrazem na design. I dodatečně namontované venkovní rolety se stanou okrasou. 

Jestli chcete vidět kompletní možnosti venkovních rolet přímo od specialisty, navštivte www.almna.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *