Je skleněné zábradlí v domě bezpečné

Při hledání vhodného materiálového konceptu při sestavování plánu ohledně vybudování zábradlí většinou volíme dřevo, kov nebo plast. Důvody jsou naprosto zřejmé – dřevo se hodí do dřevostavby, kovové zábradlí budí pocit větší bezpečnosti a plastové zábradlí zase naopak poskytuje pomocnou ruku při hledání nižší ceny.

Vedle těchto variant je zde ještě jedna vskutku zajímavá možnost a tou je skleněné zábradlí. V tomto článku se vám pokusíme nastínit vše o mylných představách, které následně vedou ke zbytečným obavám o svou bezpečnost, přece jen sklo vnímáme jako křehký materiál a rozbitný materiál.

 

Výroba skleněného zábradlí v područí profesionálů

Skleněné zábradlí se samozřejmě nevyrábí z tradičního skla, které by se rozbilo při minimálním nárazu. Je vyrobeno nejmodernějšími technologickými postupy, takže odolá i většímu nárazu. Kromě toho mu tyto postupy propůjčují i další neméně zajímavé vlastnosti – mezi které patří především pak pevnost a nízké riziko rozbití.

Všechny tyto vlastnosti předesílá skleněné zábradlí vyhotovené pod zastřešením společnosti Equipe. Ta se samozřejmě postará i o celkovou realizaci a v případě potřeby vám vytvoří plán přesně na míru. První kontakt a nezávazná schůzka je úplně zdarma, kde se dozvíte vše o dostupných možnostech i předběžné kalkulaci.

 

Skleněné zábradlí od společnosti Equipe

Společnost Equipe patří v oblasti výroby a realizace skleněného zábradlí k favorizujícím týmům na tuzemském trhu. K celkové problematice přistupuje komplexně, takže nejde jen o prodejce katalogových návrhů, ale dokáže s každým klientem vyřešit jakékoliv prostorové medokonavosti a navrhnout vždy to nejlepší řešení.

Skleněné zábradlí od společnosti Equipe je známé i svým nadstandardním designem, pro který se stává jasnou volbou i náročné klientely. Kalené sklo je zárukou dlouhověkosti stejně tak, jako profesionální přístup celého realizačního týmu z těchto míst.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *