Kolekce nábytku Country překvapuje osobitým stylem

Jestliže v současné době zařizujete váš interiér, potom jistě přemýšlíte nad volbou nábytku. Při výběru nábytku je nutné, zaměřit se na jeho styl, kvalitu a s ní spojenou odolnost. Hitem letošní sezóny se právem stala kolekce nábytku Country. Podlehnete kráse netradičních kousků i vy?
 
Proč vsadit na Country?
Jak název napovídá, styl nábytku nové kolekce je inspirován venkovských stylem (country znamená vesnice, venkov). Nábytek Country má proto jednoduché tvary. Nepotřebuje žádné složitosti, protože díky speciálnímu moření vyniká svým designem. Základním rozeznávacím znakem kolekce nábytku Country je tedy jednoduchost a v ní ukrytá krása. Nábytek má rustikální styl, který je dnes velice oblíbený. Dává totiž interiéru styl a pohodovou atmosféru.
  
dubKvalita, která vydrží
Kolekce nábytku Country je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva drásaného (kartáčovaného) dubu. Dřevo je namořeno, díky čemuž došlo ke zvýraznění kresby dřeva. Zajímavostí jsou viditelné suky nebo přírodní vady dřeva. Toto dává nábytku jedinečný design. Dubový nábytek je namořen příjemně hnědým odstínem, takže vypadá velmi luxusně. Dřevo dubu je navíc velice tvrdé, takže nábytek nabízí vysokou odolnost a tak i dlouhou životnost. Nábytek Country je výjimečný i svými detaily. Všechny zásuvky jsou například spojeny tradičním cinkovým (rybinovým) spojem. I díky tomu vypadá nábytek opravdu autenticky.
  
Kam je nábytek country vhodný?
Kolekce Country se hodí pro všechny, kdo chtějí vytvořit stylový interiér s velice příjemnou atmosférou. Hodí se pro vybavení obývacích pokojů či ložnic. Nábytek Country je vhodný i do reprezentačních prostor jako jsou kanceláře a skvostně bude vypadat i hotelových pokojích.
 
dub
 
Přesvědčte se sami. Více informací a ukázky jednotlivých druhů nábytků najdete na www.avinterieryshop.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *