Mohou se okna zavírat sama? Díky systému Winflip ano!

Až doposud bylo samovolné zavírání oken bez vašeho přičinění pouze zásluhou průvanu. Bez toho, aniž byste došli k danému oknu a manuálně jej zavřeli to prostě nešlo. Neustálá kontrola, zda jsou okna zavřená je obtěžující. Naštěstí můžete všechny tyto starosti v současnosti hodit za hlavu. Je tu totiž nový a moderní systém Winflip, který se o zavírání oken postará sám.
  
winStačí zatáhnout za lanko nebo stisknout tlačítko
Zavírání oken ještě nikdy nebylo tak snadné a spolehlivé, jako nyní. Samozavírací okenní systém Winflip se totiž o všechno postará. Jedná se o patentovaný systém, který lze ovládat pomocí lanka nebo s použitím komfortního tlačítka. Tahem za lanko na daném okně nebo stisknutím tlačítka se automaticky odemkne a odblokuje okno.  Okno se následně zcela samo (samozřejmě díky Winflip) uzavře a uzamkne. Dobu otevření si můžete zvolit sami. Ta může být 1 minuta až 10 hodin.
  
winNová i stávající okna
Pokud jste si před nedávnou dobou pořídili nová okna bez systému Winflip, nemusíte zoufat. Tento systém se totiž dá montovat i přímo na stávající okenní křídla. Vybírat můžete ze dvou verzí – analogové a digitální. Analogová verze Winflip je bez použití baterií a interval větrání se nastavuje pomocí vzduchového ventilu v rozmezí 5minut-5hodin. Digitální verze Winflip pracuje na použití běžných baterií. S touto verzí může být doba intervalu právě v rozmezí 1m-10h. Díky tomu najde mnohem širší využití.
 
Kde najít Winflip a dozvědět se více?
Samozavírací okenní systém Winflip zatím příliš rozšířen na našem trhu není. To ovšem neznamená, že ho zde nenajdete. Na prodej a montáž tohoto systému se u nás specializuje společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., která e již několik lez známá, jako vysoce kvalitní výrobce oken. Na trhu má velmi silnou pozici a stále se svým zákazníkům snaží nabízet něco navíc. Nejnovější zbožím je právě systém Winflip.
 
Kompletní informace o tomto systému najdete na www.bohemiaplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *