Moderní alarmové systémy zabezpečí váš dům, jako nikdy předtím

Doby, kdy jste se báli odjet i na krátkou chvíli z domova, protože jste se báli jeho vykradení v dnešní době mohou být již minulostí. Ačkoliv drzost zlodějů téměř nezná mezí a počet krádeží se neustále zvyšuje, počet realizovaných krádeží na domech s moderními zabezpečovacími systémy se naopak snižuje. Zloději před nimi mají patřičný respekt, a rozhodně ví proč.

 

Jaké druhy detektorů jsou součástí moderních alarmů?

Základním prvkem pro moderní alarm do domu jsou detektory. Ty jsou nabízeny hned v několika druzích a každý z nich má jiné vlastnosti a je určen pro odlišný druh ochrany majetku. Detektory jsou vždy nastaveny pro hlášení systému, který mají na starosti. Základními druhy detektorů jsou detektory pohybu osob v interiéru, detektory otevření oken a dveří, detektory tříštění skla, detektory kouře v kombinaci s vysokou teplotou nebo detektory s vestavěnou kamerou a bleskem. Pro opravdu kvalitní a komplexní zabezpečení domácnosti je ale nutné jednotlivé druhy detektorů vhodně nakombinovat. To rozhodně není prací, která by se dala skvěle zvládnout bez předchozích zkušeností. Správnou volbou je vždy raději kontaktovat profesionály.

 

Ovládat můžete kdekoli

Pro moderní zabezpečení domu je také typické bezpečné a snadné ovládání. Samozřejmě jen pro toho, kdo má k ovládání přístup. Pro případné zloděje je ovládání opravdu tvrdým oříškem a nemají možnost se k němu dostat. Moderní zabezpečovací systémy mohou být ovládány bezdotykovým přívěškem, bezdrátovou klíčenkou, panelem na stěně, ale také na dálku pomocí chytrého telefonu nebo z počítače. Ovládat systémy tedy můžete i v době své nepřítomnosti. Volit je možné mezi zapojením drátového bezpečnostního systému nebo bezdrátového. Bezdrátové systémy se dají volně přenášet, ale jsou zase dražší.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *