Moderní způsob vytápění interiérů? Jednoznačně konvektory!

Možností a způsobů, jak v současné době vytápět interiéry je hned několik a rozdíly jsou velké jak v oblasti výkonu, tak v eleganci a efektivitě. Pokud se podíváte, jaké způsoby nejčastěji využívají developeři při stavbě novostaveb bytových domů i architekti při stavbě nových rodinných domů, jsou to především konvektory. Proč právě konvektory?

 

Propojení efektivity s elegancí

Právě konvektory nabízí teplovzdušné vytápění ve velmi elegantním provedení a navíc jsou velmi efektivní. Do daného prostoru totiž neprodukují teplo pomocí sálání, jako například klasické radiátory, ale prouděním vzduchu. Vzduch je nasáván do konstrukce konvektoru, zde se ohřeje a proudí dále do místnosti. Díky tomuto způsobu jsou v celé místnosti jen minimální teplotní rozdíly. Navíc design těchto výrobků dokonale splňuje moderní architektonické a designové trendy v interiéru.


I naši výrobci dosahují maximálních kvalit

I v oblasti otopných těles najdeme na našem trhu českého výrobce. Dokonce výrobce, který v této oblasti dosahuje takových kvalit, že své produkty distribuuje do třiceti světových zemí. Jedná se o společnost Minib, která je výrobcem konvektorů od roku 1999 a hlavním cílem je neustálá inovace produktů. Do oblasti inovace a vývoje investují nemalou část zisků. Díky tomu si udržují na našem i světovém trhu stále vysokou pozici. V nabídce Minib můžete najít samostojné konvektory, podlahové, na stěnu, designové i atypické konvektory.

 

Nejoblíbenější druh pro novostavby? Jednoznačně podlahové!

Pokud se zaměříme převážně na novostavby a druh konvektorů, který je při stavbě nových domů nejčastěji využíván, jedná se jednoznačně o podlahové konvektory. Celá jejich konstrukce je totiž ukryta pod profilem podlahy. Rovnoměrně s podlahovou krytinou je usazena pouze mřížka konvektoru. Takové otopné těleso nijak nekazí vzhled interiéru.

Detailní nabídku konvektorů najdete na www.minib.czPřidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *