Mytí skleněných ploch rychle a kvalitně!

Dobrý den za Nanu-Nana na Černém Mostě (tedy na obchodní centru Centrum Černý Most v Praze). My s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. spolupracujeme už od otevření naší prodejny před 3 lety. Mytí se tehdy domlouvalo přes naše vedení, které má s jejich firmou uzavřenou spolupráci i na naše jiné prodejny Nanu-Nana.

 

Co se týká vlastního umývání skel, to zde máme nastaveno na jedno za 14 dní z venkovní strany, jedno měsíčně pak na tu vnitřní stranu. Plus mytí loga jednou zhruba za tři měsíce. Musím říci, že jak za mě, tak za předchozí vedoucí naší prodejny s domluvou na přesný termín mytí snad nikdy nebyl problém.

 

Opravdu se nám snažili a stále snaží maximálně vyhovět. Jsou skutečně spolehliví, bohužel z naší strany na to některé naše pracovnice již párkrát zapomněly. Takže když mytí bylo domluveno, z firmy A Servis pán na mytí přišel a už se stalo, že čekal zbytečně… Což mě pak jako vedoucí samozřejmě netěší ani trochu. Z jejích strany je ale vše v naprostém pořádku.

 

Mytí výloh pak probíhá v podstatě stejným způsobem každý měsíc. První mytí prodejny zvenku si přejeme již na začátku měsíce, další zhruba kolem 15.-20. dne v měsíci. Během něj máme obvykle ještě zavřeno, protože prodejna by zvenku měla být umyta maximálně do 8:00, i když otevíráme až o hodinu později.

 

Vnitřek dle předchozí domluvy, stejně jako logo. Ráda bych pochválila jejich firmu i v tom, že na logo, které je opravdu vysoko, snad 4,5 metru od země, si jejich firma doveze i vlastní žebřík a pečlivě ho umývá, stejně jako sklo okolo něj. Naše logo má totiž nepravidelné tvary, takže skla okolo něj nejdou tyčí zespodu snadno umýt. Ale jde vidět, že zkušenosti má jejich firma s mytí výloh opravdu veliké.

 

Každopádně ohledne výsledku mytí a toho, jak pak naše výlohy vypadají, výhrady rozhodně nemám, právě naopak. Placení už pak řeší naše vedení, probíhá fakturačně. Takže za Nanu-Nana na Černém Mostě rozhodně spokojenost! Martina Novotná

 

 

 

Nano impregnace, odmaštění, mytí a čištění podlah a koberců v Praze

 

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám velkou řadu let nabízí a zajišťuje profesionální strojové čištění koberců a podlah Praha. Generální, strojní, dezinfekční a hloubkové strojové čištění koberců Praha provádí tou nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Jsou schopni strojově vyčistit koberce, se kterými si jiné úklidové firmy neuměly poradit nebo je čistily nekvalitními metodami.

 

 

 

Tento systém strojového čištění koberců  používá kombinaci kotoučového stroje a velmi výkonného třímotorového vysavače, který má úzkou kobercovou hubici a v první řadě účinné chemie BOSCH RTS 80.

 

Strojové hloubkové čištění koberců provádí kotoučovým strojem, na kterém je osazen šamponovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm, které jsou měkké, a tak zaručí, že nepoškodí vlákna koberce ani při důkladnějším drhnutí. Velkou službu zde provádí samotná chemie BOSCH RTS, která na sebe navazuje nečistoty ze struktury koberce a koberec následně dezinfikuje.

 

Pro strojové čištění podlah je využívána také strojová metoda čištění pomocí kotoučového stroje, ale zde je na výběr více druhů chemií, protože podlahy bývají z mnoha materiálů. Na kotoučový stroj používají dva nástavce a to tzv. držák padů nebo silonový kartáč. Kotoučový stroj je ideální pomocník pro detailní a generální strojové čištění podlah Praha a to na jakýkoliv druh podlahy.

 

Díky váze kotoučového stroje, která činí zhruba 40 kg a na jeho hlavu lze přidat ještě závaží o hmotnosti 10 – 15 kg, dosahujeme velmi precizních výsledků. Tento jednokotoučový stroj můžeme označit za nejúčinnější drhnoucí stroj, který dnešní moderní doba nabízí pro čištění podlah. Firma A SERVIS při strojovém čištění podlah dokáže zajistit také zakonzervování podlahy prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku).

 

Ošetřená podlaha, kde nanáší tento vosk, se mnohem lépe udržuje, její životnost se prodlouží a je zabráněno hlubšímu znečištění, včetně toho je tu garantován protiskluz, který zákazníci uvítají na vysoce frekventovaných místech.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *